Téma: Mandragora

!!! ZMĚNA !!!

15. 12. 2021

Milí diváci, z karanténních důvodů se dnes místo původně plánovaného výletu na promrzlá skotská blata vydáme do prosluněné Itálie, kde se nesoupeří ve vojenských taženích, nýbrž v milostných záležitostech – místo dnešního Macbetha tak odehrajeme Mandragoru.

Recenze na Mandragoru (i-divadlo.cz)

10. 4. 2019

„MANDRAGORA je mýty opředená rostlina, jejíž kořen je jedovatá příšera, kdysi oblíbená čarodějnicemi a traviči, ale také to byl symbol lásky i lék užívaný od starověku.

Recenze na Mandragoru (Ostravan.cz)

17. 3. 2019

„Divadelní hra Mandragora Niccolò Machiavelliho se odehrává v jiné zemi nežli je ta naše česká, vnitrozemská a poklidnějšími charaktery se pyšnící, nicméně všeobecné podobenství s lidskými hříchy se hodí do jakékoli doby i zeměpisného určení.

Rozhovor s Adamem Langerem

14. 3. 2019

Jak se stalo, že nyní zkoušíte v Ostravě v Aréně, v Mandragoře? Stalo se to tak, že jsem uměleckého šéfa Ivana Krejčího pozval na své absolventské představení.

Rozhovor s Vladislavem Georgievem

13. 3. 2019

Před pár dny jsem tě podruhé viděla ve Vyrozumění a byla jsem opět uchvácena silou tvé energie, kdy na jevišti řádíš coby učitel ptydepe Perina. Kde se v tom jinak nenápadném muži bere tolik energie?