Únor bude nabitý!

01. 02. 2023

Dnes nám začal poslední zimní měsíc a doufejme, že tomu bude odpovídat i počasí. Nicméně kde byste se mohli zahřát lépe než u nás v divadle? Příležitostí k tomu bude rozhodně dost!

  • Ačkoli nás v únoru nečeká žádná premiéra – což si v březnu si vynahradíme rovnou dvěma premiérami – nabídneme vám několik inscenací úplně naposledy anebo tak trochu „nanovo“! Změny se projeví zejména v rolích, kde jste doposud vídali Kristýnu Panzenberger Krajíčkovou, která nás na čas opustí, aby se mohla věnovat svojí rozrůstající se rodině. Nově se tak v našich inscenacích představí Andrea Zatloukalová z činohry Slezského divadla v Opavě (Naši furianti), novou Xenou Longenovou ve Švejkově návratu se stane Zuzka Truplováa číšnickou štafetu v Panu Einovi přebere Kristýna Leichtová. V posledním zmíněném titulu dojde ke střídání i na pánské straně a v roli Druhého občana se místo dosavadního Josefa Kaluži objeví Michal Čapka, takže si tuhle velkou rošádu určitě nenechte ujít!
  • Krom novinek nás čeká i loučení se dvěma staršími tituly: Komáry a Mandragoru zahrajeme v únoru úplně naposledy. Pokud se chcete přijít rozloučit, buď bedlivě hlídejte, jestli někomu nepropadne rezervace, nebo si u nás na pokladně ověřte, jak jsme na tom s polštářky, třeba ještě budete mít štěstí!

 

Další novinky se můžete dočíst v naší měsíční brožurce na únor. A samozřejmě můžete ode dneška pořizovat i vstupenky na březnová představení!

Vyhlížíme Rok plný krás a ošklivosti

14. 5. 2024

Dramaturgický plán na novou sezónu je na světě a mimo jiné to znamená, že už je na čase si pojistit si své oblíbené místo v sále s předstihem! Z čeho můžete v rámci předplatného vybírat v Roce plného krás a ošklivostí?

Změna programu do konce sezony

7. 5. 2024

Vážení diváci, je nám to velice líto, ale z organizačních důvodu jsme byli nuceni udělat pár změn v programu na květen a červen. Věnujte sekci program zvýšenou pozornost! Děkujeme za pochopení! Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 24. června 2024. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrá...