!!! Dnešní derniéra se nekoná…

16. 12. 2022
Milí diváci, velice nás to mrzí, ale dnešní derniéru Mandragory musíme kvůli onemocnění v souboru přeložit na 16/02/23.


Vaše vstupenky zůstávají v platnosti na únorový termín, nicméně pokud vám nový termín nevyhovuje, můžete je samozřejmě vyměnit za jakékoli jiné představení na našem repertoáru, nebo vrátit v místě zakoupení.

Pokud si nebudete přát vstupenky využít na únorovou derniéru, kontaktujte nás prosím do konce roku 2022 emailem na pokladna@divadloarena.cz.

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví!

Vyhlížíme Rok plný krás a ošklivosti

14. 5. 2024

Dramaturgický plán na novou sezónu je na světě a mimo jiné to znamená, že už je na čase si pojistit si své oblíbené místo v sále s předstihem! Z čeho můžete v rámci předplatného vybírat v Roce plného krás a ošklivostí?

Změna programu do konce sezony

7. 5. 2024

Vážení diváci, je nám to velice líto, ale z organizačních důvodu jsme byli nuceni udělat pár změn v programu na květen a červen. Věnujte sekci program zvýšenou pozornost! Děkujeme za pochopení! Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 24. června 2024. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrá...