Prodáváme prosincová představení

01. 11. 2022

Nechceme Vás strašit s blížícími se Vánoci, nicméně je fakt, že konec roku se pomalu ale jistě blíží a společně s ním i poslední měsíc roku 2022.
Vstupenky můžete pořizovat klasicky online, nebo u nás na pokladně, která je otevřená každý všední den od 15.00 do 18.30 a vždy hodinu před představením, stejně tak se s naší pokladnou můžete spojit emailem nebo telefonicky na na 602 702 120 a určitě se dohodnete na rezervaci nebo jiné alternativě pořízení vstupenek.

Jestli už nyní spřádáte divadelní plány na jaro (anebo hledáte ideální vánoční dárky pro blízké), máme pro vás hned dva skvělé tipy!

  1. Jestli patříte mezi skalní fanoušky Arény, tak vězte, že od 14. listopadu budete moci pořídit naše Novoroční předplatné!
  2. Ti, co preferují ostravskou divadelní všehochuť, můžou začít jásat, protože společné předplatné ostravských divadel ABEND pro rok 2023 jde do prodeje od 11. listopadu!

 

No a pokud preferujete víc životní styl „in the moment“ a dlouhodobější plány vám nejsou vlastní, doporučujeme prostudovat měsíční brožuru na listopad, aby vám náhodou něco důležitého neuniklo.

Hledáme grafika/produkčního

15. 11. 2023

Máš rád/a kulturu, divadlo a láká tě práce v zákulisí kulturní instituce? Máš zkušenosti s divadelním provozem a nebojíš se popustit uzdu své fantazii? Pak hledáme právě tebe! Náplň práce: vytvářet a udržovat brandovou vizuální identitu našeho divadla, připravovat grafické návrhy pro online a offline marketing (akce, letáky, plakáty, katalogy, stories, newslettery atp.) dělat animace i videa, pracovat v programu Affinity zajištění praktických produkčních činností, spolupracovat s obchodně-marketingovým oddělením a další...

PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENA!!!

14. 11. 2023

Velice se omlouváme všem divákům, kteří mají zakoupené vstupenky na představení 14. listopadu Režisér a 15. listopadu U snědeného krámu. Představení jsme nuceni pro náhlou zdravotní indispozici v souboru ZRUŠIT. Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 15. prosince 2023. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrátit / vybrat si jiný ...