Prodáváme prosincová představení

01. 11. 2022

Nechceme Vás strašit s blížícími se Vánoci, nicméně je fakt, že konec roku se pomalu ale jistě blíží a společně s ním i poslední měsíc roku 2022.
Vstupenky můžete pořizovat klasicky online, nebo u nás na pokladně, která je otevřená každý všední den od 15.00 do 18.30 a vždy hodinu před představením, stejně tak se s naší pokladnou můžete spojit emailem nebo telefonicky na na 602 702 120 a určitě se dohodnete na rezervaci nebo jiné alternativě pořízení vstupenek.

Jestli už nyní spřádáte divadelní plány na jaro (anebo hledáte ideální vánoční dárky pro blízké), máme pro vás hned dva skvělé tipy!

  1. Jestli patříte mezi skalní fanoušky Arény, tak vězte, že od 14. listopadu budete moci pořídit naše Novoroční předplatné!
  2. Ti, co preferují ostravskou divadelní všehochuť, můžou začít jásat, protože společné předplatné ostravských divadel ABEND pro rok 2023 jde do prodeje od 11. listopadu!

 

No a pokud preferujete víc životní styl „in the moment“ a dlouhodobější plány vám nejsou vlastní, doporučujeme prostudovat měsíční brožuru na listopad, aby vám náhodou něco důležitého neuniklo.

U snědeného krámu

29. 11. 2022

Je to sotva měsíc, co jsme se pustili do nové inscenace, a už tu máme další první čtenou!   Seznamte se s poctivým, důvěřivým a až příliš slušným kupcem Martinem Žemlou. Právě on je totiž hlavním hrdinou slavného naturalistického románu Ignáta Herrmanna U snědeného krámu.

Darujte pod stromeček divadlo!

14. 11. 2022

Ježí se vám vlasy na hlavě při pohledu na regály supermarketů přetékajícími adventními kalendáři a plastovými vánočními stromečky, ačkoliv Vánoce jsou ještě poměrně daleko?