Prodáváme prosincová představení

01. 11. 2022

Nechceme Vás strašit s blížícími se Vánoci, nicméně je fakt, že konec roku se pomalu ale jistě blíží a společně s ním i poslední měsíc roku 2022.
Vstupenky můžete pořizovat klasicky online, nebo u nás na pokladně, která je otevřená každý všední den od 15.00 do 18.30 a vždy hodinu před představením, stejně tak se s naší pokladnou můžete spojit emailem nebo telefonicky na na 602 702 120 a určitě se dohodnete na rezervaci nebo jiné alternativě pořízení vstupenek.

Jestli už nyní spřádáte divadelní plány na jaro (anebo hledáte ideální vánoční dárky pro blízké), máme pro vás hned dva skvělé tipy!

  1. Jestli patříte mezi skalní fanoušky Arény, tak vězte, že od 14. listopadu budete moci pořídit naše Novoroční předplatné!
  2. Ti, co preferují ostravskou divadelní všehochuť, můžou začít jásat, protože společné předplatné ostravských divadel ABEND pro rok 2023 jde do prodeje od 11. listopadu!

 

No a pokud preferujete víc životní styl „in the moment“ a dlouhodobější plány vám nejsou vlastní, doporučujeme prostudovat měsíční brožuru na listopad, aby vám náhodou něco důležitého neuniklo.

První čtená Gagarinovy ulice

4. 4. 2024

Začali jsme zkoušet poslední hru této sezóny Gagarinovu ulici, kterou napsal skotský dramatik Gregory Burke. V režii uměleckého šéfa Ivana Krejčího se budeme nejen skvěle bavit, ale nejspíš dojde i na nějaké to podnětné zamyšlení nad stavem světa, ve kterém žijeme.

Pro nemoc v souboru rušíme DĚTI SLUNCE

28. 3. 2024

Velice se omlouváme všem divákům, kteří mají zakoupené vstupenky na 28. března na inscenaci DĚTI SLUNCE. Představení jsme nuceni pro nemoc v souboru ZRUŠIT. O další postupu vás budeme informovat. Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 15. dubna 2024. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrátit / vybrat si jiný termín př...