Na co v lednu vyrazit do Arény?

02. 01. 2023

Přehoupli jsme se do nového roku s trojkou na konci!

Ať už tomuto každoročnímu přerodu přikládáte metaforický význam, který by měl nastartovat zásadní změny ve vašich životech, nebo je pro vás jedinou změnou, že se musíte chvíli hlídat, než začnete číslovku 2023 používat automaticky, zásadní pro nás je, že i tento rok můžeme strávit ve vaší společnosti! To sice žádná změna není, ale u některých věci je jen dobře, když zůstávají při starém.

Ode dneška se také znovu otevírá naše pokladna, takže ve všední dny od 15.00 do 18.30 můžete její návštěvou potěšit nejen naše pokladní, ale především sami sebe nebo svoje blízké pořízením vstupenek nejen na lednová, ale ode dneška už i na únorová představení.

Klíčová otázka zní: Co byste si v žádném případě neměli nechat v lednu ujít?!

  • Už jen necelé dva týdny zbývají do premiéry Úplného zatmění! Krom samotné slavnostní premiéry se můžete těšit na dopolední veřejnou generálku (vstupenky začínáme prodávat v pondělí 9. ledna) a na tři reprízy, na které zbývá už jen posledních pár lístků, tak neváhejte příliš dlouho!
  • Krom přivítání nového titulu na náš repertoár se s jedním starším budeme muset také rozloučit… koloběh (divadelního) života je holt neúprosný! Přijďte si naposled užít groteskní klauniádu Marka Cisovského, Vojty Lipiny, Dany Fialkové a Stanislava Šárského a zároveň přitom oslavit, že ty naše poslední dny snad ještě nenastaly… poslední příležitost vidět Konec hry nastane ve čtvrtek 26. ledna.

Další novinky se můžete dočíst v naší měsíční brožurce na leden.

První čtená Gagarinovy ulice

4. 4. 2024

Začali jsme zkoušet poslední hru této sezóny Gagarinovu ulici, kterou napsal skotský dramatik Gregory Burke. V režii uměleckého šéfa Ivana Krejčího se budeme nejen skvěle bavit, ale nejspíš dojde i na nějaké to podnětné zamyšlení nad stavem světa, ve kterém žijeme.

Pro nemoc v souboru rušíme DĚTI SLUNCE

28. 3. 2024

Velice se omlouváme všem divákům, kteří mají zakoupené vstupenky na 28. března na inscenaci DĚTI SLUNCE. Představení jsme nuceni pro nemoc v souboru ZRUŠIT. O další postupu vás budeme informovat. Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 15. dubna 2024. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrátit / vybrat si jiný termín př...