Na co v lednu vyrazit do Arény?

02. 01. 2023

Přehoupli jsme se do nového roku s trojkou na konci!

Ať už tomuto každoročnímu přerodu přikládáte metaforický význam, který by měl nastartovat zásadní změny ve vašich životech, nebo je pro vás jedinou změnou, že se musíte chvíli hlídat, než začnete číslovku 2023 používat automaticky, zásadní pro nás je, že i tento rok můžeme strávit ve vaší společnosti! To sice žádná změna není, ale u některých věci je jen dobře, když zůstávají při starém.

Ode dneška se také znovu otevírá naše pokladna, takže ve všední dny od 15.00 do 18.30 můžete její návštěvou potěšit nejen naše pokladní, ale především sami sebe nebo svoje blízké pořízením vstupenek nejen na lednová, ale ode dneška už i na únorová představení.

Klíčová otázka zní: Co byste si v žádném případě neměli nechat v lednu ujít?!

  • Už jen necelé dva týdny zbývají do premiéry Úplného zatmění! Krom samotné slavnostní premiéry se můžete těšit na dopolední veřejnou generálku (vstupenky začínáme prodávat v pondělí 9. ledna) a na tři reprízy, na které zbývá už jen posledních pár lístků, tak neváhejte příliš dlouho!
  • Krom přivítání nového titulu na náš repertoár se s jedním starším budeme muset také rozloučit… koloběh (divadelního) života je holt neúprosný! Přijďte si naposled užít groteskní klauniádu Marka Cisovského, Vojty Lipiny, Dany Fialkové a Stanislava Šárského a zároveň přitom oslavit, že ty naše poslední dny snad ještě nenastaly… poslední příležitost vidět Konec hry nastane ve čtvrtek 26. ledna.

Další novinky se můžete dočíst v naší měsíční brožurce na leden.

Hledáme grafika/produkčního

15. 11. 2023

Máš rád/a kulturu, divadlo a láká tě práce v zákulisí kulturní instituce? Máš zkušenosti s divadelním provozem a nebojíš se popustit uzdu své fantazii? Pak hledáme právě tebe! Náplň práce: vytvářet a udržovat brandovou vizuální identitu našeho divadla, připravovat grafické návrhy pro online a offline marketing (akce, letáky, plakáty, katalogy, stories, newslettery atp.) dělat animace i videa, pracovat v programu Affinity zajištění praktických produkčních činností, spolupracovat s obchodně-marketingovým oddělením a další...

PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENA!!!

14. 11. 2023

Velice se omlouváme všem divákům, kteří mají zakoupené vstupenky na představení 14. listopadu Režisér a 15. listopadu U snědeného krámu. Představení jsme nuceni pro náhlou zdravotní indispozici v souboru ZRUŠIT. Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 15. prosince 2023. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrátit / vybrat si jiný ...