Na co v lednu vyrazit do Arény?

02. 01. 2023

Přehoupli jsme se do nového roku s trojkou na konci!

Ať už tomuto každoročnímu přerodu přikládáte metaforický význam, který by měl nastartovat zásadní změny ve vašich životech, nebo je pro vás jedinou změnou, že se musíte chvíli hlídat, než začnete číslovku 2023 používat automaticky, zásadní pro nás je, že i tento rok můžeme strávit ve vaší společnosti! To sice žádná změna není, ale u některých věci je jen dobře, když zůstávají při starém.

Ode dneška se také znovu otevírá naše pokladna, takže ve všední dny od 15.00 do 18.30 můžete její návštěvou potěšit nejen naše pokladní, ale především sami sebe nebo svoje blízké pořízením vstupenek nejen na lednová, ale ode dneška už i na únorová představení.

Klíčová otázka zní: Co byste si v žádném případě neměli nechat v lednu ujít?!

  • Už jen necelé dva týdny zbývají do premiéry Úplného zatmění! Krom samotné slavnostní premiéry se můžete těšit na dopolední veřejnou generálku (vstupenky začínáme prodávat v pondělí 9. ledna) a na tři reprízy, na které zbývá už jen posledních pár lístků, tak neváhejte příliš dlouho!
  • Krom přivítání nového titulu na náš repertoár se s jedním starším budeme muset také rozloučit… koloběh (divadelního) života je holt neúprosný! Přijďte si naposled užít groteskní klauniádu Marka Cisovského, Vojty Lipiny, Dany Fialkové a Stanislava Šárského a zároveň přitom oslavit, že ty naše poslední dny snad ještě nenastaly… poslední příležitost vidět Konec hry nastane ve čtvrtek 26. ledna.

Další novinky se můžete dočíst v naší měsíční brožurce na leden.

Únor bude nabitý!

1. 2. 2023

Dnes nám začal poslední zimní měsíc a doufejme, že tomu bude odpovídat i počasí. Nicméně kde byste se mohli zahřát lépe než u nás v divadle? Příležitostí k tomu bude rozhodně dost!

Úplné zatmění jako konflikt vášnivé lásky a vzájemné nesnesitelnosti

17. 1. 2023

První letošní premiérou v KS Aréna je hra Christophera Hamptona ÚPLNÉ ZATMĚNÍ z roku 1967 líčící důvěrný vztah mladičkého Arthura Rimbauda a Paula Verlaina. Tento osudový vztah trval rok, během něhož spolu žili v Paříži, Bruselu a Londýně, aby se pak už nikdy nesetkali.