Vstupenky

1Ne
2Po
3Út
4St
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:35
Mimo předplatné
5Čt
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 20:00
Mimo předplatné
6
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
Mimo předplatné
7So
8Ne
9Po
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
11:00 - 13:20
D2
10Út
11St
12Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
11:00 - 13:05
Festival Divadlo, Plzeň
13
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
17:00 - 19:20
Mezinárodní festival umění Trans/Misie, Košice
14So
15Ne
16Po
17Út
16:00 - 18:00
Vstup volný
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
18St
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
19Čt
20
21So
22Ne
23Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:00
Mimo předplatné
24Út
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:20
Mimo předplatné
25St
26Čt
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
27
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
28So
29Ne
30Po
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatné
1Út
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:35
Mimo předplatné
2St
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 20:00
Mimo předplatné
3Čt
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
4
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatné
5So
6Ne
7Po
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
8Út
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:00
Mimo předplatné
9St
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:20
Mimo předplatné
10Čt
11
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
10:00 - 12:20
Pro školy
Nelze objednat Vyprodáno
12So
13Ne
14Po
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 12:15
Mimo předplatné
15Út
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
16St
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Zadané představení
Nelze objednat Vyprodáno
17Čt
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Zadané představení
Nelze objednat Vyprodáno
18
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 20:00
Mimo předplatné
19So
20Ne
21Po
22Út
23St
24Čt
25
26So
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:00
PREMIÉRA
27Ne
28Po
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:00
Mimo předplatné
Nelze objednat Vyprodáno
29Út
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:05
AÚt
30St
31Čt
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:00
BČt
1
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 11:35
Pro školy
Nelze objednat Vyprodáno
2So
3Ne
Tracy Letts/Jiří Pokorný
19:30 - 21:30
festivalové představení - OSTRAVA V PRAZE
4Po
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
19:30 - 21:10
festivalové představení - OSTRAVA V PRAZE
5Út
6St
7Čt
17:00 - 20:00
VERNISÁŽ VÝSTAVY
8
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
19:00 - 20:40
festival Divadel Moravy a Slezska - Český Těšín
9So
10Ne
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:00
BNe - do 15 let nevhodné
Nelze objednat Vyprodáno
11Po
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
18:30 - 20:30
BPo
12Út
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
ABENDKL
13St
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
zadané představení
Nelze objednat Vyprodáno
14Čt
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:00
BČt 2 - do 15 let nevhodné
Nelze objednat Vyprodáno
15
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
APá
Nelze objednat Vyprodáno
16So
Viliam Klimáček/Ivan Krejčí
18:30 - 20:00
sametOVA!!! 1989–2019, NOC DIVADEL - všechna místa jsou již rezervována, ale přijďte, usadíme vás
Nelze objednat Vyprodáno
20:00 - 21:30
sametOVA!!! 1989–2019, NOC DIVADEL - místa si rezervujte
17Ne
18Po
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
11:00 - 13:05
Pro školy
Nelze objednat Vyprodáno
19Út
20St
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
19:00 - 21:15
Zájezdové představení
21Čt
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
9:30 - 11:45
Zájezdové představení
22
23So
24Ne
25Po
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
19:30 - 21:30
Pražský divadelní festival německého jazyka
26Út
27St
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
15:30 - 17:10
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
Nelze objednat Vyprodáno
28Čt
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
10:30 - 13:00
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
Nelze objednat Vyprodáno
29
Viliam Klimáček/Ivan Krejčí
11:00 - 12:30
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
zadané představení
Nelze objednat Vyprodáno
30So
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
10:30 - 12:15
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
Nelze objednat Vyprodáno
1Ne
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
18:30 - 20:10
BNe
2Po
3Út
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
zadané představení
Nelze objednat Vyprodáno
4St
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 20:00
zadané představení
Nelze objednat Vyprodáno
5Čt
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:00
Mimo předplatné
6
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
10:00 - 11:40
Pro školy
Nelze objednat Vyprodáno
19:00 - 21:00
Evangelický kostel v Ostravě / VSTUPENKY POUZE K STÁNÍ
7So
8Ne
9Po
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:10
BPo - do 15 let nevhodné
10Út
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
Nelze objednat Vyprodáno
11St
12Čt
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 11:35
Pro školy
Nelze objednat Vyprodáno
13
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:05
APá
14So
15Ne
16Po
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:35
Mimo předplatné
Nelze objednat Vyprodáno
17Út
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
AÚt
Nelze objednat Vyprodáno
18St
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:10
BSt - do 15 let nevhodné
Nelze objednat Vyprodáno
19Čt
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 12:35
D1
Nelze objednat Vyprodáno
20
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
18:30 - 20:10
BPá
Nelze objednat Vyprodáno
1St
2Čt
3
4So
5Ne
6Po
7Út
8St
9Čt
10
11So
Torben Betts/Petr Svojtka
18:30 - 21:00
PREMIÉRA
Nelze objednat Vyprodáno
12Ne
13Po
Torben Betts/Petr Svojtka
18:30 - 21:00
Mimo předplatné
Nelze objednat Vyprodáno
14Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 13:15
D2
Nelze objednat Vyprodáno
15St
Torben Betts/Petr Svojtka
18:30 - 21:00
BSt
Nelze objednat Vyprodáno
16Čt
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
10:00 - 11:40
Pro školy
Nelze objednat Vyprodáno
17
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
Derniéra
Nelze objednat Vyprodáno
18So
19Ne
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 21:15
NNe
Nelze objednat Vyprodáno
20Po
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 21:30
Mimo předplatné
Nelze objednat Vyprodáno
21Út
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 20:00
AÚt
Nelze objednat Vyprodáno
22St
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:05
NSt
Nelze objednat Vyprodáno
23Čt
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
18:30 - 20:10
BČt 2
Nelze objednat Vyprodáno
24
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:10
BPá 2
Nelze objednat Vyprodáno
25So
26Ne
27Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:00
Zadané představení
Nelze objednat Vyprodáno
28Út
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 11:35
Pro školy
Nelze objednat Vyprodáno
29St
30Čt
31
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:20
Mimo předplatné
Nelze objednat Vyprodáno

Pokladna

 

mobil 602 702 120

 

otevřeno:

Pondělí - Pátek 10.00 - 18.30
Sobota, neděle a svátky - hodinu před představením

 

Vstupné

obyčejné - 240 Kč

student / senior - 160 Kč

držitelé průkazů ITIC a ZTP - 160 Kč 

premiéra - 350 Kč

 

PROSÍME CHOĎTE VČAS,

po zahájení představení

není možný přístup do hlediště.

 

Sleva bude uplatněna pouze po předložení platného průkazu!

 

PRAVIDLA PRO NÁKUP

A REZERVACE VSTUPENEK

 

PRODEJ VSTUPENEK

  • Vstupenky jsou v prodeji na pokladně KSA v pasáži na adrese 28. října 2 (Po-Pá 10.00-18.30 a hodinu před každým představením), na všech prodejních místech sítě Colosseum Ticket a on-line na webu divadloarena.cz.
  • Platební metody: hotově nebo kartou na pokladně, kartou nebo bankovním převodem on-line na webu.
  • Vstupenky jsou na místa.
  • Bankovním převodem lze platit vstupenky nejpozději tři dny před konáním akce.
  • Uplatňuje-li kupující nárok na slevu, bude mu poskytnuta pouze po předložení dokladu, který nárok na slevu dokládá.
  • Nárok na zlevněné vstupné mají senioři, ZTP, studenti a pedagogové po předložení karty ITIC.
  • Nárok na bezplatný vstup mají vyučující při skupince 20 studentů a více, doprovod ZTP a studenti uměleckých škol divadelního zaměření po předložení průkazu s uvedeným oborem studia.

 

REZERVACE VSTUPENEK

  • Rezervace jsou možné na webu, telefonicky, e-mailem nebo osobně na pokladně.
  • Rezervace platí 5 dnů, popř. do dne představení. V den konání představení rezervace platí do 18.00 (mimo hosty, novináře atd.).
  • Dobu trvání rezervace lze po domluvě osobně, e-mailem nebo telefonicky prodloužit.

 

VRACENÍ VSTUPENEK

  • Divák má možnost vrátit zakoupené vstupenky nejpozději 3 dny před konáním představení
  •  

DÁRKOVÉ POUKAZY

  • Jeden poukaz = jedna vstupenka
  • Poukaz samotný neslouží jako vstupenka
  • Poukaz je možné vyměnit za vstupenku na jakýkoliv termín kromě premiér a dopoledních představení; v případě rezervace vstupenky je nutné přijít do 5 dní poukaz vyměnit.
  • Platnost poukazu je do konce dané sezóny

 

DALŠÍ PODMÍNKY

  • Nákup vstupenek prostřednictvím sítě Colosseum Ticket se řídí obchodními podmínkami provozovatele sítě.
  • Portfolio platebních metod na jednotlivých prodejních místech sítě Colosseum Ticket se může lišit od metod výše popsaných.

 

Obchodní podmínky