Krám dostává fazónu

22. 02. 2023

Pod vedením kostýmní výtvarnice Lindy Holubové proběhla kostýmní zkouška k inscenaci U snědeného krámu.

Na fotkách sice nenajdete všechny herce účinkující v inscenaci (jejich vzezřením se holt budete muset nechat překvapit), ti zdokumentování si však zkoušení různých modelů náležitě užívali. Zejména Tereza se ve svých kostýmních proměnách natolik zhlédla, že tím vyrážela dech všem přítomným… a my se jen můžeme modlit, aby nám nedala košem kvůli přehlídkovým molům! Ke konci kostýmky zřejmě Tereza svým entusiasmem nakazila i Marka a Bereniku… A co přesně má toto nové trio za lubem, ještě není zcela zřejmé.

První čtená Gagarinovy ulice

4. 4. 2024

Začali jsme zkoušet poslední hru této sezóny Gagarinovu ulici, kterou napsal skotský dramatik Gregory Burke. V režii uměleckého šéfa Ivana Krejčího se budeme nejen skvěle bavit, ale nejspíš dojde i na nějaké to podnětné zamyšlení nad stavem světa, ve kterém žijeme.

Pro nemoc v souboru rušíme DĚTI SLUNCE

28. 3. 2024

Velice se omlouváme všem divákům, kteří mají zakoupené vstupenky na 28. března na inscenaci DĚTI SLUNCE. Představení jsme nuceni pro nemoc v souboru ZRUŠIT. O další postupu vás budeme informovat. Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 15. dubna 2024. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrátit / vybrat si jiný termín př...