Zavěšená vstupenka

Projekt je inspirovaný tradicí takzvané zavěšené kávy, která vznikla v Itálii za druhé světové války. Bohatší zaplatili za dvě kávy a druhou nechali pro někoho, kdo si ji nemohl dovolit. Tento princip se v posledních letech rozšířil i u nás a nejen v kavárenském prostředí. V roce 2017 přišlo první se „zavěšenou vstupenkou“ pro dětské publikum brněnské Divadlo Polárka. Postupně se k tomuto projektu připojilo Divadlo Lampion, Malé divadlo a Divadlo Drak.

My bychom rádi společně s ostatními divadly zprostředkovali ,,zavěšené vstupenky” i dospělému publiku. Lidem, kteří si sami vstupenku nemůžou dovolit. A vy máte možnost nám v tom pomoci.

 

Jak to funguje?

Stačí, když zakoupíte vstupenku, kterou na místě „zavěsíte” na předem určené místo označené „zavěšená vstupenka“, a my ji následně prostřednictvím neziskové organizace CHARITA OSTRAVA věnujeme. Cena zavěšené vstupenky odpovídá běžné ceně vstupenky.

 

Dozvím se, kdo mou vstupenku dostal?

Cílem projektu je, aby se lidé mohli cítit v divadle zcela začleněni mezi ostatní diváky. Zkrátka tak, aby nešlo poznat, kdo si vstupenku koupil a kdo využil daru. To, že divák přišel, nám potvrdí náš rezervační systém, ale navenek ,,zavěšenou vstupenku” od ostatních nerozeznáte.

Více informací o projektu na webu zavesena-vstupenka.cz.

Pokladna

+420 602 702 120
pokladna@divadloarena.cz

Po – Pá   15.00–18.30
a hodinu před představením.

Pokladní telefonní linka je v provozu ve všední dny od 10.00 do 18.30 a vždy hodinu před představením.

Vstupné

Hlavní scéna

základní – 320 Kč
zlevněné – 240 Kč 
premiéra – 420 Kč
veřejná generálka – 100 Kč

Zlevněné vstupenky si u nás mohou pořídit studenti, senioři, držitelé průkazu ITIC, ZTP a ZTP/P a členové IZS. Na premiérové vstupenky slevu nelze využít.

KOMŮRKA

základní – 100 Kč*

*cena se u jednotlivých akcí může lišit

PROSÍME CHOĎTE VČAS.
Po zahájení představení není možný přístup do hlediště.