Jana Konarská

Absolventský koncert
Nejbližší představení
Nejsou žádná plánovaná představení.

Jana se věnuje hudbě již od dětství, kdy navštěvovala ZUŠ Antonína Dvořáka v oboru sólový zpěv a klavír v Karlových Varech, kde se narodila. Poté působila v hudebním divadle a také zpívala s kapelou při různých příležitostech (narozeniny, svatby) a v lázeňských domech. Zde také nahrála své první CD muzikálových písní s hudebníkem Karlem Kekešim. Poté se odstěhovala na severní Moravu a vystudovala VŠB (Vysokou školu Báňskou) v oboru Účetnictví a daně a následně Slezskou univerzitu v Karviné v oboru Ekonomie a mnoho let působila jako účetní.

Po delší odmlce ve zpěvu se Jana ke zpěvu vrátila působením v ženském pěveckém sboru Čarozpěv, který založila MgA. Andrea Jurčíková v roce 2018, kterého byla do nedávna součástí. Jana působí jako muzikoterapeutka a kraniosakrální terapeutka. Vystudovala akreditovaný kurz MŠMT „Celostní muzikoterapie“ na PdF Univerzitě Palackého v Olomouci.

Miluje hudbu, zpěv a propojovat lidi skrze zvuk vnímá jako své poslání. Pořádá zvukové lázně – muzikoterapii, kterou používá během skupinových prožitkových seminářů, ale i při individuálních terapiích s klienty.

Posluchačka pěvecké třídy MgA. Andrey Jurčíkové Lidové konzervatoře Ostrava.

Zazní písně z muzikálů, šansony, jazz, pop a další.

Kapela ve složení: basa: Lukáš Mužík, bicí: Lukáš Krejčí, klavírní doprovod: Jiřina Řezánková, saxofon Martin Gadula, David Gadula

Spoluúčinkující: posluchači Lidové konzervatoře a hosté

 

➔ více
thumbnail
Nejbližší představení
Nejsou žádná plánovaná představení.