Dárkové poukazy a Fajnšmekr

Dárkové poukázky na Rok neklidných žen a poklidných revolucí (sezóna 2023/2024)

Chcete své blízké obdarovat kulturním zážitkem u nás v divadle, ale nevíte, jaké představení by bylo pro ně to pravé? Pořiďte jim dárkovou poukázku na sezónu Rok neklidných žen a poklidných revolucí a nechte výběr na nich. Poukázky jsou platné až do konce června 2024 a můžete je vyměnit za vstupenky na jakékoliv představení v Komorní scéně Aréna kromě premiér, zadaných představení a akcí mimo repertoár.

Koupit poukázku

Jak uplatnit dárkovou poukázku

Buď kód z dárkové poukázky zadáte sami při online nákupu vstupenek (po rozkliknutí tlačítka Vyberte si slevu patří do políčka Zadejte číslo poukázky), nebo s ní můžete přijít přímo k nám na pokladnu, popř. napsat na pokladna@divadloarena.cz nebo zavolat na 602 702 120 a naše pokladní vám s uplatněním milerády poradí.

Cena dárkových poukázek

Cena jedné dárkové poukázky je stejná jako cena jedné vstupenky, tzn. dárkovou poukázku můžete pořídit v klasické hodnotě 320 Kč nebo v hodnotě zlevněné vstupenky za 240 Kč.

 

FAJNŠMEKR

Jedna návštěva nestačí?

Pokud by vám snad jedna poukázka byla málo, určitě jich můžete pořídit víc, nicméně pokud byste chtěli někoho skutečně potěšit, můžete mu pořídit rovnou předplatné Fajnšmekr, které čítá 5 zvýhodněných vstupů na cokoliv dle vlastního výběru!

Buď kód z poukázky zadáte sami při online nákupu vstupenek (po rozkliknutí tlačítka Vyberte si slevu ho napíšete do políčka Zadejte kód poukázky), nebo s poukázkou můžete přijít přímo k nám na pokladnu.

 

Zlevněnou poukázku si u nás mohou pořídit studenti, senioři, držitelé průkazu ITIC, ZTP a ZTP/P a členové IZS. Nelze využít na premiérová představení.

Koupit dárkový poukaz

Dárkový poukaz (základní 320 Kč)
Dárkový poukaz (zlevněný 240 Kč)
Fajnšmekr (základní 1200 Kč)
Fajnšmekr (zlevněný 800 Kč)
Pokladna

+420 602 702 120
pokladna@divadloarena.cz

Po – Pá   15.00–18.30
a hodinu před představením.

Pokladní telefonní linka je v provozu ve všední dny od 10.00 do 18.30 a vždy hodinu před představením.

Vstupné

základní – 320 Kč / Komůrka 260 Kč
zlevněné – 240 Kč / Komůrka 180 Kč
premiéra – 420 Kč / Komůrka – 290 Kč
veřejná generálka – 100 Kč

Zlevněné vstupenky si u nás mohou pořídit studenti, senioři, držitelé průkazu ITIC, ZTP a ZTP/P a členové IZS. Na premiérové vstupenky slevu nelze využít.

PROSÍME CHOĎTE VČAS.
Po zahájení představení není možný přístup do hlediště.