Pojďte s námi přispět na dobrou věc

18. 04. 2023

Jako malý kluk jsem jezdil za babičkou a dědou do Oráčova a vždycky mě zajímalo, co za tou obcí je.


Duben je měsícem autismu a my jsme se proto rozhodli poskytnout prostory našeho divadla benefičnímu divadlu, které toto téma rozvíjí. Už v pátek 21.4 se na prknech Komorní scény Aréna představí divadelní skupina Dr.amAS, se svou čtvrtou debutovou inscenací Co je za Oráčovem, která je o komunikaci ve všech slova smyslech a jedné velké cestě. Zakoupením vstupenky na divadelní představení podpoříte osoby s autismem a jejich rodiny na cestě za štěstím.

Budeme moc rádi, když s námi podpoříte dobrou věc a přijdete se podívat na představení Co je za Oráčovem již v pátek 21.4. od 18:00.

Budeme se těšit!

Vyhlížíme Rok plný krás a ošklivosti

14. 5. 2024

Dramaturgický plán na novou sezónu je na světě a mimo jiné to znamená, že už je na čase si pojistit si své oblíbené místo v sále s předstihem! Z čeho můžete v rámci předplatného vybírat v Roce plného krás a ošklivostí?

Změna programu do konce sezony

7. 5. 2024

Vážení diváci, je nám to velice líto, ale z organizačních důvodu jsme byli nuceni udělat pár změn v programu na květen a červen. Věnujte sekci program zvýšenou pozornost! Děkujeme za pochopení! Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 24. června 2024. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrá...