3. BŘEZNA ZMĚNA PŘEDSTAVENÍ

02. 03. 2024
Vážení diváci,
vzhledem k náhlému onemocnění v souboru máme změnu představení. Místo titulu U snědeného krámu uvedeme Tohle není Višňový sad.
VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI!
V případě, že nemáte o náhradní představení zájem, prosíme o zaslání e-vstupenek na adresu pokladna@divadloarena.cz do 12. března 2024. Fyzicky zakoupené vstupenky je možné vrátit či vyměnit do 12. března 2024. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cza přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrátit / vybrat si jiný termín představení jako náhradu.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.

První čtená Gagarinovy ulice

4. 4. 2024

Začali jsme zkoušet poslední hru této sezóny Gagarinovu ulici, kterou napsal skotský dramatik Gregory Burke. V režii uměleckého šéfa Ivana Krejčího se budeme nejen skvěle bavit, ale nejspíš dojde i na nějaké to podnětné zamyšlení nad stavem světa, ve kterém žijeme.

Pro nemoc v souboru rušíme DĚTI SLUNCE

28. 3. 2024

Velice se omlouváme všem divákům, kteří mají zakoupené vstupenky na 28. března na inscenaci DĚTI SLUNCE. Představení jsme nuceni pro nemoc v souboru ZRUŠIT. O další postupu vás budeme informovat. Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 15. dubna 2024. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrátit / vybrat si jiný termín př...