Noc divadel

Komorní scéna Aréna welcomes English speaking audience!
Nejbližší představení
Nejsou žádná plánovaná představení.

Aréna se i letos zapojí do celorepublikové NOCI DIVADEL!

Vážení diváci, moc nás to mrzí, ale z provozních důvodů musíme zrušit dříve avizovaný stand-up Cholin a Sapgir jdou za Kropivnickým do nebe. Neznamená to ovšem, že vás v sobotu 20. listopadu nebude čekat náhradní program!

Věrni tématu letošního ročníku, které zní FRESH AIR, jsme se rozhodli vpustit do Arény závan čerstvého vzduchu v podobě nové divácké skupiny. Nově Arénu otevíráme i těm, kteří nutně neovládají češtinu, ale jejich komunikačním jazykem je především angličtina: pořídili jsme totiž nové titulkovací zařízení a vybraná představení budeme nově uvádět s anglickými titulky.

Proto jsme se nakonec rozhodli této Noci divadel využít k otevření Arény anglicky mluvícím divákům.

Od 17 a od 21 hodin tak proběhnou komentované prohlídky zákulisí v angličtině, od 18 hodin bude následovat beseda s naším uměleckým vedením (simultánně tlumočená do angličtiny) a v 18.30 vás čeká promítání záznamu našeho milovaného SLYŠENÍ s anglickými titulky.

Přestože tímto náhradním programem míříme na trochu jiné diváky, budeme samozřejmě velice rádi, pokud nás i tak přijdete podpořit, ostatně beseda bude probíhat v češtině, což samozřejmě plati i o promítaném záznamu. Po celou dobu bude také otevřen i náš divadelní bar.

Vstup je volný, ovšem místo v sále doporučujeme dopředu rezervovat.


Komorní scéna Aréna welcomes English speaking audience!

The theme of this year’s Theatre Night was chosen to be FRESH AIR and we would like to be the fresh breeze which will lighten your days in Ostrava. We understand that there are not many possibilities to enjoy cultural events in Ostrava, if you don’t speak Czech, and we would like to make ammends!

Starting in November we will play chosen performances with English surtitles (such performances will be labeled EN SUB in our monthly programmes) and we would like to give you the opportunity to get to know our theatre during THEATRE NIGHT, which will take place on Saturday 20th of November.

At 5 and 9 pm you can visit our theatre grounds via guided tour in English (book here), at 6 pm you can attend a discussion with our dramaturge and artistic director interpreted to English and after that you can enjoy the screening of Slyšení: production recording with English subtitles which will start at 6.30 pm.

Free entry, booking in advance is highly recommended.

➔ více
thumbnail
Nejbližší představení
Nejsou žádná plánovaná představení.
Délka představení
130 min.