Erlend – cizinec

Nejbližší představení
Čt 6. 6. 2024 18.30
CIRKULUM
Brilantní sepětí všestranné akrobacie a živé hudby. Cirkusová skica portrétu cizince uvnitř každého z nás.

Celovečerní sólo akrobata Jindřicha Kopidola v režii Jana Jiráka s živou hudbou nabízí neobvyklé akrobatické prvky s originálními balančními objekty z čistého dřeva, kovu a tvrzeného plastu.

Inscenace je cestou cirkusového umělce – všestranného artisty, v níž blízkost rizika mu dělá dobře i přes to, že z něj má strach. Autenticky dává nahlédnout do svého vnitřního světa, v němž neustále vyvrací vratkost i nepoddajnost, kde hledá rovnováhu. On však dokáže obrátit perspektivu svého pohledu, vystoupat a ovládnout vzduch, ale také se odevzdat zemské tíži. Celek je sledem vizuálně působivých obrazů, až jakousi melodramaticko-lyrickou reflexí životních fází člověka, který se ztratil sám sobě a všem okolo. Samota může jednomu v hlavě vytvořit svět úplně odloučený od toho vnějšího. Jeho neodmyslitelnými partnery jsou tři přítomní hudebníci, multiinstrumentalisté Kryštof Krása, Tomáš Jirák a zpěvačka Klaudia Korbely.

Organizátorem akce je Bo Cirk a vstupenky lze zakoupit ZDE. Představení v rámci Mezinárodního festivalu nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM.

➔ více
thumbnail
Nejbližší představení
Čt 6. 6. 2024 18.30
CIRKULUM
Délka představení
60 minut