Program

1Ne
2Po
3Út
4St
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:35
Mimo předplatné
5Čt
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 20:00
Mimo předplatné
6
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
Mimo předplatné
7So
8Ne
9Po
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
11:00 - 13:20
D2
10Út
11St
12Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
11:00 - 13:05
Festival Divadlo, Plzeň
13
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
17:00 - 19:20
Mezinárodní festival umění Trans/Misie, Košice
14So
15Ne
16Po
17Út
16:00 - 18:00
Vstup volný
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
18St
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
19Čt
20
21So
22Ne
23Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:00
Mimo předplatné
24Út
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:20
Mimo předplatné
25St
26Čt
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
27
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
28So
29Ne
30Po
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatné
1Út
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:35
Mimo předplatné
2St
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 20:00
Mimo předplatné
3Čt
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
4
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatné
5So
6Ne
7Po
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
8Út
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:00
Mimo předplatné
9St
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:20
Mimo předplatné
10Čt
11
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
10:00 - 12:20
Pro školy
12So
13Ne
14Po
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 12:15
Mimo předplatné
15Út
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
16St
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Zadané představení
17Čt
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Zadané představení
18
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 20:00
Mimo předplatné
19So
20Ne
21Po
22Út
23St
24Čt
25
26So
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:00
PREMIÉRA
27Ne
28Po
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:00
Mimo předplatné
29Út
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:05
AÚt
30St
31Čt
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:00
BČt
1
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 11:35
Pro školy
2So
3Ne
Tracy Letts/Jiří Pokorný
19:30 - 21:30
festivalové představení - OSTRAVA V PRAZE
4Po
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
19:30 - 21:10
festivalové představení - OSTRAVA V PRAZE
5Út
6St
7Čt
17:00 - 20:00
VERNISÁŽ VÝSTAVY
8
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
19:00 - 20:40
festival Divadel Moravy a Slezska - Český Těšín
9So
10Ne
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:00
BNe
11Po
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
18:30 - 20:30
BPo
12Út
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
ABENDKL
13St
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
zadané představení
14Čt
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:00
BČt 2
15
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
APá
16So
18:30 - 21:30
Vstup zdarma
17Ne
18Po
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
11:00 - 13:05
Pro školy
19Út
20St
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
19:00 - 21:15
Zájezdové představení
21Čt
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
9:30 - 11:45
Zájezdové představení
22
23So
24Ne
25Po
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
19:30 - 21:30
Pražský divadelní festival německého jazyka
26Út
27St
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
15:30 - 17:10
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
28Čt
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
10:30 - 13:00
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
29
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
zadané představení
30So
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
10:30 - 12:15
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
1Ne
2Po
3Út
4St
5Čt
6
19:00 - 21:00
Evangelický kostel v Ostravě na Českobratrské ul.
7So
8Ne
9Po
10Út
11St
12Čt
13
14So
15Ne
16Po
17Út
18St
19Čt
20
21So
22Ne
23Po
24Út
25St
26Čt
27
28So
29Ne
30Po
31Út