Prožijte červen ve společnosti Arény!

1. 6. 2021

Konečně je tady červen, což znamená, že spolu konečně můžeme strávit řadu příjemných takřka letních večerů ve vzájemné společnosti!

Na co všechno si k nám můžete v červnu zajít a na co se můžete těšit v amfiteátru v Porubě v rámci ARÉNY POD ŠIRÁKEM se dočtete v naší červnové brožuře červnovém programu.

Doufáme, že i přes veškerá omezení si večer v naší společnosti užijete, a pokud náhodou ještě nemáte lístky, nejbližší příležitost na kulturní večer můžete mít už TENTO PÁTEK, kdy hrajeme oblíbenou černou komedii Zabiják Joe!

A pokud vám jistota lístků na červnová představení nestačí a chcete si naši společnost pojistit i na celou příští sezónu, spustili jsme dnes prodej PŘEDPLATNÉHO na sezónu 2021/2022. 

Nicméně, když už jsme zmínili ona aktuálně platná opatření, dovolíme si menší rekapitulaci:

 • Ve všech prostorách divadla, tzn. jak ve foyer, tak i v sále, je zapotřebí mít nasazenou OCHRANU DÝCHACÍCH CEST (respirátor nebo nanoroušku). Pokud se vydáte do divadla procházkou a náhodou až u vstupu do divadla zjistíte, že respirátor nemáte, nic se neděje, můžete si jej zakoupit u nás na pokladně.
 • U vstupu rovněž pobíhá kontrola potvrzení o bezinfekčnosti. Tu můžete doložit potvrzením o:
  • OČKOVÁNÍ (jste více jak 21 dní po aplikaci 1. dávky dvoudávkové vakcíny, v případě jednodávkové vakcíny více než 14 dní)
  • ONEMOCNĚNÍ (v posledních 180 dnech jste prodělali Covid-19, lze doložit potvrzením od lékaře či pozitivním výsledkem PCR testu s datem)
  • NEGATIVNÍM VÝSLEDKEM TESTU (u POC antigenního nesmí být starší než 72 hodin, u PCR testu ne starší než 7 dní). Výsledek testu můžete doložit i potvrzením od zaměstnavatele či čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce o negativním testu provedeném ve škole či školském zařízení. 
 • Bohužel není možné uznat doma provedené samotesty. Je ovšem možné test určený k sebetestování podstoupit přímo před vstupem do divadla, ty budou rovněž v prodeji na pokladně, bližší instrukce poskytne služba u vstupu.
 • Používejte, prosím, DEZINFEKCI. Dezinfekční stojany jsou umístěny u vstupu do divadla, do sálu, i dále ve foyer.
 • Snažte se dodržovat ROZESTUPY, ať už přímo u vchodu či následně ve foyer. Vzhledem k omezené kapacitě našich představení to dozajista nebude problém.
 • Ode dneška pro vás OTEVÍRÁME DIVADELNÍ BAR! Nemusíte se tedy bát, že byste o přestávce uhynuli žízní, v rámci konzumace si samozřejmě můžete ochranu dýchacích cest sundat.
 
Veškerá platná opatření jsou umístěna i u vchodu do divadla a ve foyer, můžete se na ně samozřejmě doptat i kohokoli z našeho personálu. 
Prožijte červen ve společnosti Arény!