Otevíráme archiv!

15. 1. 2021
 
Tento pátek se z Ostravy vydáme poněkud dál na východ, do krajů ještě zasněženějších a mrazivějších. Nastal totiž čas na pořádnou ruskou klasiku! A protože si myslíme, že si zasloužíte pořádně se zasmát, přinášíme vám satirickou komedii od mistra tohoto žánru Nikolaje Vasilijeviče Gogola. 
 
Máme samozřejmě na mysli Hráče, kteří vás svým profesionálním šarmem bavili více než 6 let a v divadle jsme se s nimi rozloučili krásnou 100. reprízou. O popularitě Hráčů svědčí, že si krom srdcí a bránic ostravských diváků získali i porotu 14. ročníku Festivalu divadel Moravy a Slezska, která jim udělila ocenění za nejlepší inscenaci festivalu, stejně jako pozvání na prestižní divadelní festival v Hradci Králové Divadlo evropských regionů 2013.
 
Ať už vás tento týden zmohly nízké teploty, karanténa, nebo třeba zoufale marné ranní pokusy přihlásit někoho z (pra)rodičů na očkování, s našimi mistry karetního řemesla (a podfuků) na všední starosti rádi zapomenete a upřímně se pobavíte - zejména proto, že se to neděje vám.
    
Na záznam Hráčů se můžete až do sobotní půlnoci podívat zdarma zde.
 

Pokud chcete Komorní scénu Aréna podpořit, můžete si k domácímu promítání koupit symbolickou vstupenku na doma.

Otevíráme archiv!