Informace pro předplatitele

24. 2. 2021

Vážení předplatitelé,

začátek nového roku 2021 jsme přivítali v 5. stupni PES a opatření s tímto stupněm spojená potrvají min. do 22. ledna. V současné době je k našemu vzájemnému setkání potřeba dostat se nejvýše na 2. stupeň PES, a přesto že je aktuálně v řešení, aby divadla mohla začít hrát v 3. či dokonce 4. stupni, bude to rozhodně spojeno se značně omezenou kapacitou hlediště. Proto si nedovedeme představit, že bychom zvládli odehrát všechna avizovaná představení z předplatného - z předplatného na aktuální Rok ztrát a nálezů jsme totiž ještě neměli možnost odehrát jediné představení a neodehraná představení chybí i předplatitelům z Roku rozmarných her (předešlá sezóna). Stejně tak je nám jasné, že v Roce ztrát a nálezů nezvládneme realizovat všechny 4 avizované premiéry. Karpatský thriller je hotov a na svou premiéru čeká, Macbeth se zkouší a doufáme, že Komáry budeme moci nazkoušet a odpremiérovat dle původního plánu, nicméně uvedení inscenace Pan Ein a problém požární bezpečnosti je odloženo.

Chceme tedy vám - našim věrným divákům - nabídnout několik možností kompenzace za vámi zakoupené předplatné:

  1. CHCI CHODIT DO DIVADLA: 
    1. 20/21 (Trvalky, Novinky, Novoroční): Předplatné na aktuální sezónu převedeme na kreditovou formu, tzn. že obdržíte kód, který můžete uplatnit k nákupu vstupenky na cokoli z našeho repertoáru, kdykoli se Vám to bude hodit. Ten budete moci uplatnit na tolik představení, kolik představení jste měli ve Vámi zakoupeném předplatném (tzn. 4x nebo 5x). Jakmile divadlo začne opět hrát, obdržíte emailem program ještě před jeho oficiálním zveřejněním a dostanete tak jedinečnou možnost přednostní rezervace vstupenek dřív, než zahájíme předprodej na daný měsíc.

    2. 20/21 (Premiéry): Předplatné si ponecháte, navštívíte 3 premiéry a místo chybějícího premiérového představení obdržíte vstupenku na představení dle výběru v rámci našeho právě připravovaného „letního bonusu“. O co přesně půjde, Vám zatím prozradit nemůžeme, ale vězte, že se toho budete chtít zúčastnit! Podrobnější informace samozřejmě zavčasu dodáme.

    3. 19/20: Za chybějící představení obdržíte náhradní vstupenky bez termínu a bez titulu: můžete je tak využít na cokoli z našeho repertoáru, kdykoli se Vám to bude hodit! Jakmile divadlo začne opět hrát, obdržíte emailem program ještě před jeho oficiálním zveřejněním a dostanete tak jedinečnou možnost přednostní rezervace vstupenek dřív, než zahájíme předprodej na daný měsíc.


  2. CHCI PENÍZE: Na Vaši žádost Vám vrátíme celou částku za zakoupené předplatné (všechny skupiny 20/21) nebo poměrnou částku za neodehraná představení (všechny skupiny 19/20, premiéry 20/21). V takovém případě nám, prosím, napište i číslo účtu, na který chcete peníze zaslat.

  3. CHCI PODPOŘIT DIVADLO: O žádnou kompenzaci zájem nemáte, protože chcete podpořit své oblíbené divadlo v těžkých časech, a tak se zbytku předplatného vzdáváte ve prospěch divadla? Moc si vaší podpory vážíme a děkujeme za ni, v takovém případě nám to, prosím, dejte vědět.

O vybrané variantě nás informujte nejpozději do konce února, tedy 28.2.2021, buď emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonicky na čísle 602 702 120.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že se epidemiologická situace brzy uklidní natolik, abychom Vás opět mohli přivítat v našem hledišti.

 

Informace pro předplatitele