Komorní scéna Aréna od června zase hraje!

9. 6. 2020

Přijďte si po dlouhém kulturním výpadku doplnit energii k nám do divadla! Vstupenky pořídíte na náš nejnovější titul Kočka v oreganu, na věčně vyprodaného Zlatého osla, oceněný Zimní slunovrat a konečně také na první reprízy Zločinu a trestu. Jeho premiéra bude v sobotu 20. června.

Jako všechno, i my začínáme postupně a v omezeních zohledňujících vládní nařízení. V sále je menší počet míst, ale je možné, že další do volného prodeje ještě přidáme. Diváci mohou v červnu využít příležitost uplatnit dárkové poukázky, slevové kupóny nebo se za námi do divadla prostě jen přijít kulturně pobavit.

 

Děkujeme našim divákům

Všem našim divákům děkujeme, že s námi byli těch několik měsíců virtuálně! Ptali se v pěti živých přenosech našich herců. Sledovali archivní záznamy osmi představení, které mají dohromady tisíce shlédnutí. Pořizovali si vstupenky na doma, dárkové a mecenášské poukázky a také nechávali propadnout vstupenky na zrušená představení. Velkou podporu máme od našich předplatitelů. Většina z nich trpělivě čeká na svá plánovaná představení až do září. Premiéroví předplatitelé v červnu výjimečně uvidí namísto prvního uvedení Zločinu a trestu jeho reprízy.

 

Čekají nás nové projekty a spolupráce

Pro diváky už teď i do nové sezóny chystáme několik novinek. Výjimečnou radost máme z červnových představení Machiavelliho Mandragory, které herci Komorní scény Aréna odehrají v úterý a ve středu 16. a 17. června v centru Ostravy. Těšíme se, že po facebookových Live streamech z Arény budeme s Oddělením audiovizuální tvorby Slezské univerzity v Opavě spolupracovat na dalších video projektech. Věříme, že tak naplníme naše plány více se našim fanouškům otevřít.

 

Do divadla v červnu

A jaké budou v červnu podmínky pro návštěvu v našem divadle? Diváky upozorňujeme na to, že se v současnosti na návštěvy divadel vztahují mnohá omezení (mají být zavřené divadelní bary, diváci se nemají zdržovat ve foyer a mají mít v hledišti rozestupy). Počítáme jak s těmito podmínkami, tak i s tím, že se v červnu pravidla pravděpodobně rozvolní. Naše uvaděčky a uvaděči na místě budou připraveni diváky o všem informovat a v bezpečných rozestupech usadit do hlediště.

Diváci z naší strany mohou počítat s tím, že jsou v divadle dodržována všechna hygienická doporučení. Sál, sedadla i příslušenství pravidelně dezinfikujeme ozónem a čistícími prostředky.

 

Kam dál

Vstupenky na červnová představení jsou v prodeji zde.

Archivní záznamy představení jsou k vidění do 31. května. Seznam odkazů je zde.

Live streamy z Arény s našimi herci můžete sledovat i zpětně zde.

 

 

Komorní scéna Aréna od června zase hraje!