Předplatitelé Arény mohou letět do Paříže

9. 9. 2014

Komorní scéna Aréna právě zahájila svou jubilejní dvacátou sezónu. Divadlo totiž získalo svůj statut a oficiální jméno právě před dvěma desetiletími, v květnu roku 1994. Aréna je i přes svůj mladý věk v současnosti nejúspěšnějším ostravským divadlem, například jen v loňské sezóně obdržela za jevištní adaptaci hry Ludmily Ulické Ruská zavařenina cenu Inscenace roku v anketě Divadelních novin a také vůbec nejvyšší české divadelní ocenění, titul Divadlo roku v rámci udělování Cen Alfréda Radoka.
 

Letošní sezóna pojmenovaná Rok neslýchaných zpovědí nabídne divákům, předplatitelům a příznivcům souboru vedle tradičních čtyř premiér i řadu doprovodných akcí spojených právě s tímto dvacetiletým výročím.
 

Jednou z nich je dvacet atraktivních cen, které budou mít možnost vyhrát ti, kteří si na letošní sezónu zakoupí jakýkoliv druh předplatného. „Divadlu se podařilo zajistit hodnotné ceny do slosování, které proběhne po skončení prodejní kampaně našeho abonomá, tedy na počátku listopadu 2014,“ vysvětluje ředitelka Komorní scény Aréna Renáta Huserová. „V nabídce pro předplatitele tak figurují takové výherní možnost jako luxusní relaxační balíčky, poukázky na vstupy do wellness a kulturních zařízení, slevové kupóny na nákup zájezdů v cestovní kanceláři a hlavní cenou je letecký zájezd do Paříže v ceně 20 000 Kč,“ vyjmenovává ředitelka divadla.
 

Všichni z diváků, kteří si zakoupí předplatné, získají možnost být zařazeni do slosování. To chce Komorní scéna Aréna uspořádat v zatím tajeném netradičním prostředí a pojmout je jako příjemný večer s koncertem některé z kapel spojených s divadlem.
 

Aréna pro Rok neslýchaných zpovědí nabízí tři typy předplatného, tedy sezónní, kupónové a dopolední. Systém abonomá je vytvořen tak, aby vyšel vstříc co největšímu počtu diváků podle jejich individuálních požadavků. Veškeré informace o předplatném a úplný soupis cen najdou zájemci na webových stránkách divadla www.divadloarena.cz, přímo v pokladně Arény, která se nachází v pasáži Knihovny města Ostravy anebo v Ostravském informačním servisu (OIS) a Kulturním centru v Porubě.

Alice Taussiková, PR KSA
 

Předplatitelé Arény mohou letět do Paříže