Vánoční dárky z Arény

11. 12. 2013

Komorní scéna Aréna přichází v předvánočním čase s nabídkou inteligentních a cenově dostupných dárků. Jsou jimi Dárkové poukazy, které se dají zařadit do kategorie tzv. zážitkových dárků a jsou určeny těm, kteří chtějí své blízké potěšit pozorností s přidanou hodnotou. Dárkové poukazy umožní strávit hezké chvíle na některém z představení nejmenší ostravské scény, a to dle vlastního výběru jejich majitelů. Dárkové poukazy lze zakoupit v pokladně Komorní scény Aréna a obdarovaný je může využít na jakékoliv představení, kromě premiéry, zadaného představení a akce mimo repertoár divadla.

Cenu poukázky může divadlo vytvořit podle přání zákazníka. Dvě běžné vstupenky stojí 360 Kč, dvě seniorské 240 Kč, lze zakoupit i Dárkový poukaz pro jednu osobu. „Podle našich zkušeností je největší zájem o Dárkové poukazy pro dvě osoby, nicméně stále častěji lidé kupují jako dárek svým blízkým i naše Kupónové předplatné,“ říká ředitelka Arény Renáta Huserová.

Kupónové předplatné je vhodné především pro ty, které by běžné předplatné s pevně dopředu stanovenými hracími dny omezovalo, protože majitelům dopřává volnost při výběru titulu a hracího dne podle jejich zájmu a časových možností.

„Kupónové předplatné zahrnuje kupónovou knížku se 4 kupóny v ceně 400 Kč, přičemž její majitelé mají možnost vybrat si z nabídky 5 vytipovaných představení a v předprodeji pak vyměnit kupón za platnou vstupenku. Kupónové předplatné je oblíbené i proto, že je přenosné a také lze použít i několik kupónů k nákupu vstupenek na jedno představení. Majitelům poskytuje velkou variabilitu, takže je vhodné i jako rodinný dárek,“ doplňuje ředitelka Renáta Huserová.Alice Taussiková, PR KSA 

Vánoční dárky z Arény