Zveme vás k dialogu!

13. 06. 2022

Chcete být partnerem a ne pouhým konzumentem uměleckého díla?

V pondělí 13. 6. a 20. 6. pro vás k prvním reprízám Švejkova návratu připravujeme něco navíc! Zažijte netradiční hodnocení představení společně s ostatními diváky, potkejte se s našimi umělci, napište jim vzkaz, nebo si přečtěte co vám vzkazují oni… 

Poslušně (a potěšeně) hlásíme, že první repríza je sice vyprodaná, ale na tu druhou zbývají úplně poslední lístky, takže ti z vás, které naše pozvánka k dialogu zaujala a vstupenkou zatím nedisponují, nemusí hned propadat zoufalství… navíc do budoucna pro vás chystáme i další akce, které mohou rozšířit vaše divácké zážitky a obzory! 

Náš program práce s publikem připravujeme ve spolupráci s Asociací divadelních lektorů a byl podpořen EHP fondy. Děkujeme!

 

Únor bude nabitý!

1. 2. 2023

Dnes nám začal poslední zimní měsíc a doufejme, že tomu bude odpovídat i počasí. Nicméně kde byste se mohli zahřát lépe než u nás v divadle? Příležitostí k tomu bude rozhodně dost!

Úplné zatmění jako konflikt vášnivé lásky a vzájemné nesnesitelnosti

17. 1. 2023

První letošní premiérou v KS Aréna je hra Christophera Hamptona ÚPLNÉ ZATMĚNÍ z roku 1967 líčící důvěrný vztah mladičkého Arthura Rimbauda a Paula Verlaina. Tento osudový vztah trval rok, během něhož spolu žili v Paříži, Bruselu a Londýně, aby se pak už nikdy nesetkali.