Zveme vás k dialogu!

13. 06. 2022

Chcete být partnerem a ne pouhým konzumentem uměleckého díla?

V pondělí 13. 6. a 20. 6. pro vás k prvním reprízám Švejkova návratu připravujeme něco navíc! Zažijte netradiční hodnocení představení společně s ostatními diváky, potkejte se s našimi umělci, napište jim vzkaz, nebo si přečtěte co vám vzkazují oni… 

Poslušně (a potěšeně) hlásíme, že první repríza je sice vyprodaná, ale na tu druhou zbývají úplně poslední lístky, takže ti z vás, které naše pozvánka k dialogu zaujala a vstupenkou zatím nedisponují, nemusí hned propadat zoufalství… navíc do budoucna pro vás chystáme i další akce, které mohou rozšířit vaše divácké zážitky a obzory! 

Náš program práce s publikem připravujeme ve spolupráci s Asociací divadelních lektorů a byl podpořen EHP fondy. Děkujeme!

 

Hledáme produkční(ho)!

17. 9. 2022

Máš rád/a kulturu, divadlo a láká tě práce v zákulisí kulturní instituce? Máš zkušenosti s divadelním provozem a nebojíš se komunikovat s lidmi? Pak hledáme právě tebe!

Když dva herci zápasí o jednu roli

12. 9. 2022

Redaktorka Magazínu Artikl Petra Kupcová, která na Zápas o generála psala i recenzi, se ještě před začátkem nové sezóny spojila s Markem Cisovským a Vlastimilem Burdou a vyzpovídala je nejen na téma, jaké to je, dělit se společně o ztvárnění téže osobnosti.