Zveme vás k dialogu!

13. 06. 2022

Chcete být partnerem a ne pouhým konzumentem uměleckého díla?

V pondělí 13. 6. a 20. 6. pro vás k prvním reprízám Švejkova návratu připravujeme něco navíc! Zažijte netradiční hodnocení představení společně s ostatními diváky, potkejte se s našimi umělci, napište jim vzkaz, nebo si přečtěte co vám vzkazují oni… 

Poslušně (a potěšeně) hlásíme, že první repríza je sice vyprodaná, ale na tu druhou zbývají úplně poslední lístky, takže ti z vás, které naše pozvánka k dialogu zaujala a vstupenkou zatím nedisponují, nemusí hned propadat zoufalství… navíc do budoucna pro vás chystáme i další akce, které mohou rozšířit vaše divácké zážitky a obzory! 

Náš program práce s publikem připravujeme ve spolupráci s Asociací divadelních lektorů a byl podpořen EHP fondy. Děkujeme!

 

První čtená Gagarinovy ulice

4. 4. 2024

Začali jsme zkoušet poslední hru této sezóny Gagarinovu ulici, kterou napsal skotský dramatik Gregory Burke. V režii uměleckého šéfa Ivana Krejčího se budeme nejen skvěle bavit, ale nejspíš dojde i na nějaké to podnětné zamyšlení nad stavem světa, ve kterém žijeme.

Pro nemoc v souboru rušíme DĚTI SLUNCE

28. 3. 2024

Velice se omlouváme všem divákům, kteří mají zakoupené vstupenky na 28. března na inscenaci DĚTI SLUNCE. Představení jsme nuceni pro nemoc v souboru ZRUŠIT. O další postupu vás budeme informovat. Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 15. dubna 2024. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrátit / vybrat si jiný termín př...