Vstupenky na září v online prodeji!

01. 08. 2022

Divadelní prázdniny se dneškem přehouply do své druhé půle, a krom toho, že letní odpočinek se nám povážlivě krátí, to také znamení, že příchod Roku plného doteků se povážlivě blíží!

Přestože naši pokladnu v pasáži pro vás fyzicky otevřeme až v pondělí 22. srpna, ode dneška můžete pořizovat vstupenky na zářijová představení online! Pokud vám online zakoupení vstupenek nevyhovuje, kontaktujte naši pokladnu emailem nebo telefonicky na na 602 702 120 a určitě se dohodnete na rezervaci nebo jiné alternativě pořízení vstupenek.

Mimo jednotlivých vstupenek můžete taky ještě pořád pořídit naše předplatné na nadcházející sezónu, a protože víme, že každému vyhovuje něco trochu jiného, můžete letos vybírat celkem ze 6 typů!

U snědeného krámu

29. 11. 2022

Je to sotva měsíc, co jsme se pustili do nové inscenace, a už tu máme další první čtenou!   Seznamte se s poctivým, důvěřivým a až příliš slušným kupcem Martinem Žemlou. Právě on je totiž hlavním hrdinou slavného naturalistického románu Ignáta Herrmanna U snědeného krámu.

Darujte pod stromeček divadlo!

14. 11. 2022

Ježí se vám vlasy na hlavě při pohledu na regály supermarketů přetékajícími adventními kalendáři a plastovými vánočními stromečky, ačkoliv Vánoce jsou ještě poměrně daleko?