U snědeného krámu

29. 11. 2022
Je to sotva měsíc, co jsme se pustili do nové inscenace, a už tu máme další první čtenou!
 
Seznamte se s poctivým, důvěřivým a až příliš slušným kupcem Martinem Žemlou. Právě on je totiž hlavním hrdinou slavného naturalistického románu Ignáta Herrmanna U snědeného krámu.

Jak asi může takový naivní idealista dopadnout, když si jeho upřímnou snahu s každým vyjít jeho okolí vykládá jako slabost a neváhá jí bez výčitek zneužít? To se dozvíte už na jaře v KOMŮRCE.
 
V adaptaci Tomáše Syrovátky a v režii Josefa Doležala budeme hrát o tom, jestli se dá s poctivostí vůbec někam dojít… zvlášť když kolem nás krouží supi, kteří v přestrojení za starostlivé bližní hledají, koho by mohli zaživa sežrat.

Vyhlížíme Rok plný krás a ošklivosti

14. 5. 2024

Dramaturgický plán na novou sezónu je na světě a mimo jiné to znamená, že už je na čase si pojistit si své oblíbené místo v sále s předstihem! Z čeho můžete v rámci předplatného vybírat v Roce plného krás a ošklivostí?

Změna programu do konce sezony

7. 5. 2024

Vážení diváci, je nám to velice líto, ale z organizačních důvodu jsme byli nuceni udělat pár změn v programu na květen a červen. Věnujte sekci program zvýšenou pozornost! Děkujeme za pochopení! Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 24. června 2024. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrá...