U snědeného krámu

29. 11. 2022
Je to sotva měsíc, co jsme se pustili do nové inscenace, a už tu máme další první čtenou!
 
Seznamte se s poctivým, důvěřivým a až příliš slušným kupcem Martinem Žemlou. Právě on je totiž hlavním hrdinou slavného naturalistického románu Ignáta Herrmanna U snědeného krámu.

Jak asi může takový naivní idealista dopadnout, když si jeho upřímnou snahu s každým vyjít jeho okolí vykládá jako slabost a neváhá jí bez výčitek zneužít? To se dozvíte už na jaře v KOMŮRCE.
 
V adaptaci Tomáše Syrovátky a v režii Josefa Doležala budeme hrát o tom, jestli se dá s poctivostí vůbec někam dojít… zvlášť když kolem nás krouží supi, kteří v přestrojení za starostlivé bližní hledají, koho by mohli zaživa sežrat.

Aréna na Kuřím rynku

25. 8. 2023

Aréna se opět vrací na Kuří rynek, aby se společně s vámi 7. a 8. září od 20:30 rozloučila s létem pod širým nebem. Letos vás srdečně zveme na reprízu naší divácky oblíbené ruské (ne)klasiky – Tohle není Višňový sad! Vstup na tuto akci je zdarma a k dispozici bude cca 100 míst k sezení (bez možnosti předchozí rezervace), čili kdo dřív přijde, ten sedí. A aby vám zábava lépe ubíhala, spojili jsme se s vyhlášeným koktejlovým barem Modrá ...

Spouštíme předprodej na září!

1. 8. 2023

Těšíte se na novou divadelní sezónu? My ano. Ode dnešní půlnoci si můžete zakoupit vstupenky na zářijová představení. Zajímají Vás novinky jako Na dotek nebo Režisér? Anebo byste se rádi přišli podívat na populární stálice Obraz či Kočka v oreganu? Stačí využít nás on-line předprodej. A jestli máte rádi divadlo pod širým nebem, přijďte s námi zahájit sezónu na Kuří rynek! 7. a 8. září od 20.30 tam pro Vás sehrajeme představení ...