#SPOLUDODIVADLA

14. 04. 2023
Klub Mladý divák.cz, který pro ostravské diváky ve věku 15–25 let provozuje Ateliér pro divadelní vzdělávání při NDM, chystá další společnou divadelní akci!

Klub byl oficiálně uveden do provozu během Noci divadel a od prosince díky němu můžou mladí diváci navštěvovat vybrané tituly v Národním divadle moravskoslezském, v Divadle Petra Bezruče a u nás v Aréně za zvýhodněnou klubovou cenu.

Čas od čas klub pořádá i doprovodné akce k navštěvovaným představením a jedna taková společná akce nazvaná #spoludodivadla se uskuteční mezi 20. a 25. dubnem! V jednom týdnu totiž můžou členové klubu navštívit tři vybraná představení u Bezručů, v Národním a v Aréně, a užit si nejen divadelní zážitek, ale dozvědět se něco víc o vzniku těchto inscenací z první ruky. U nás padla volba na Pana Eina a problém požární bezpečnosti, a tak bude představení v úterý 25. dubna obohaceno o dramaturgický úvod a besedu s představiteli pana a paní Einových (tedy s Milanem Cimerákem a Terezou Cisovskou).

Oba doprovodné programy proběhnou ve foyer a budou přístupné všem divákům tohoto představení, takže i když zrovna nepatříte mezi členy kluby (třeba i proto, že jste sami již odrostlejší diváci), rozhodně by vám to nemělo bránit pobýt s námi o něco déle a dozvědět se zákulisní perličky přímo od tvůrců!

Vyhlížíme Rok plný krás a ošklivosti

14. 5. 2024

Dramaturgický plán na novou sezónu je na světě a mimo jiné to znamená, že už je na čase si pojistit si své oblíbené místo v sále s předstihem! Z čeho můžete v rámci předplatného vybírat v Roce plného krás a ošklivostí?

Změna programu do konce sezony

7. 5. 2024

Vážení diváci, je nám to velice líto, ale z organizačních důvodu jsme byli nuceni udělat pár změn v programu na květen a červen. Věnujte sekci program zvýšenou pozornost! Děkujeme za pochopení! Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 24. června 2024. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrá...