#SPOLUDODIVADLA

14. 04. 2023
Klub Mladý divák.cz, který pro ostravské diváky ve věku 15–25 let provozuje Ateliér pro divadelní vzdělávání při NDM, chystá další společnou divadelní akci!

Klub byl oficiálně uveden do provozu během Noci divadel a od prosince díky němu můžou mladí diváci navštěvovat vybrané tituly v Národním divadle moravskoslezském, v Divadle Petra Bezruče a u nás v Aréně za zvýhodněnou klubovou cenu.

Čas od čas klub pořádá i doprovodné akce k navštěvovaným představením a jedna taková společná akce nazvaná #spoludodivadla se uskuteční mezi 20. a 25. dubnem! V jednom týdnu totiž můžou členové klubu navštívit tři vybraná představení u Bezručů, v Národním a v Aréně, a užit si nejen divadelní zážitek, ale dozvědět se něco víc o vzniku těchto inscenací z první ruky. U nás padla volba na Pana Eina a problém požární bezpečnosti, a tak bude představení v úterý 25. dubna obohaceno o dramaturgický úvod a besedu s představiteli pana a paní Einových (tedy s Milanem Cimerákem a Terezou Cisovskou).

Oba doprovodné programy proběhnou ve foyer a budou přístupné všem divákům tohoto představení, takže i když zrovna nepatříte mezi členy kluby (třeba i proto, že jste sami již odrostlejší diváci), rozhodně by vám to nemělo bránit pobýt s námi o něco déle a dozvědět se zákulisní perličky přímo od tvůrců!

Hledáme grafika/produkčního

15. 11. 2023

Máš rád/a kulturu, divadlo a láká tě práce v zákulisí kulturní instituce? Máš zkušenosti s divadelním provozem a nebojíš se popustit uzdu své fantazii? Pak hledáme právě tebe! Náplň práce: vytvářet a udržovat brandovou vizuální identitu našeho divadla, připravovat grafické návrhy pro online a offline marketing (akce, letáky, plakáty, katalogy, stories, newslettery atp.) dělat animace i videa, pracovat v programu Affinity zajištění praktických produkčních činností, spolupracovat s obchodně-marketingovým oddělením a další...

PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENA!!!

14. 11. 2023

Velice se omlouváme všem divákům, kteří mají zakoupené vstupenky na představení 14. listopadu Režisér a 15. listopadu U snědeného krámu. Představení jsme nuceni pro náhlou zdravotní indispozici v souboru ZRUŠIT. Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 15. prosince 2023. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrátit / vybrat si jiný ...