Společné předplatné ostravských divadel je zpět

04. 11. 2022

Od 11. listopadu 2022 můžete opět zakoupit oblíbené společné předplatné ostravských divadel ABEND. Předplatitelé zhlédnou od ledna do června 2023 sedm představení na šesti scénách, v pěti divadlech! K dispozici je pouhých 80 míst.

Předplatné ABEND probíhá v měsících leden-červen 2023. Předplatné startuje lednovým představením inscenace ŠVEJKŮV NÁVRAT v Komorní scéně Aréna. V únoru uvedeme představení inscenace SEN ČAROVNÉ NOCI v Divadle Petra Bezruče, v březnu v Divadle Antonína Dvořáka komedii Toma Stopparda BOUŘLIVÁ PLAVBA a v dubnu představení valašské pohádky SMRT NA HRUŠCE v Divadle loutek Ostrava. V květnu nabídneme předplatitelům dramatizaci české filmové klasiky HOŘÍ, MÁ PANENKO v Divadle Jiřího Myrona a inscenaci PŮVABNÉ HOVADO Studia G. A celé předplatné zakončíme v červnu ŠPINARKOU v Divadle Petra Bezruče!

U snědeného krámu

29. 11. 2022

Je to sotva měsíc, co jsme se pustili do nové inscenace, a už tu máme další první čtenou!   Seznamte se s poctivým, důvěřivým a až příliš slušným kupcem Martinem Žemlou. Právě on je totiž hlavním hrdinou slavného naturalistického románu Ignáta Herrmanna U snědeného krámu.

Darujte pod stromeček divadlo!

14. 11. 2022

Ježí se vám vlasy na hlavě při pohledu na regály supermarketů přetékajícími adventními kalendáři a plastovými vánočními stromečky, ačkoliv Vánoce jsou ještě poměrně daleko?