Společné předplatné ostravských divadel je zpět

04. 11. 2022

Od 11. listopadu 2022 můžete opět zakoupit oblíbené společné předplatné ostravských divadel ABEND. Předplatitelé zhlédnou od ledna do června 2023 sedm představení na šesti scénách, v pěti divadlech! K dispozici je pouhých 80 míst.

Předplatné ABEND probíhá v měsících leden-červen 2023. Předplatné startuje lednovým představením inscenace ŠVEJKŮV NÁVRAT v Komorní scéně Aréna. V únoru uvedeme představení inscenace SEN ČAROVNÉ NOCI v Divadle Petra Bezruče, v březnu v Divadle Antonína Dvořáka komedii Toma Stopparda BOUŘLIVÁ PLAVBA a v dubnu představení valašské pohádky SMRT NA HRUŠCE v Divadle loutek Ostrava. V květnu nabídneme předplatitelům dramatizaci české filmové klasiky HOŘÍ, MÁ PANENKO v Divadle Jiřího Myrona a inscenaci PŮVABNÉ HOVADO Studia G. A celé předplatné zakončíme v červnu ŠPINARKOU v Divadle Petra Bezruče!

Gagarinova ulice v Komorní scéně Aréna: Dobře zúročená herecká příležitost pro Vlastimila Burdu

20. 6. 2024

Komorní scéna Aréna uzavírá sezonu 2023/24 novou inscenací hry Gagarinova ulice od skotského dramatika Gregoryho Burkeho v překladu Františka Fröhlicha. Premiéru divadlo zažilo v sobotu. V režii Ivana Krejčího exceluje v roli Eddieho Vlastimil Burda.

Dnes 31. 5. měníme titul představení

31. 5. 2024

Z organizačních důvodu musíme zrušit představení Na dotek 31. května na místo toho dnes zahrajeme Kočku v oreganu. Všem divákům se velice omlouváme. VSTUPENKY ZŮSTAVAJÍ V PLATNOSTI! Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 30. června 2024. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrátit / vybrat si jiný termí...