Společné předplatné ostravských divadel je zpět

04. 11. 2022

Od 11. listopadu 2022 můžete opět zakoupit oblíbené společné předplatné ostravských divadel ABEND. Předplatitelé zhlédnou od ledna do června 2023 sedm představení na šesti scénách, v pěti divadlech! K dispozici je pouhých 80 míst.

Předplatné ABEND probíhá v měsících leden-červen 2023. Předplatné startuje lednovým představením inscenace ŠVEJKŮV NÁVRAT v Komorní scéně Aréna. V únoru uvedeme představení inscenace SEN ČAROVNÉ NOCI v Divadle Petra Bezruče, v březnu v Divadle Antonína Dvořáka komedii Toma Stopparda BOUŘLIVÁ PLAVBA a v dubnu představení valašské pohádky SMRT NA HRUŠCE v Divadle loutek Ostrava. V květnu nabídneme předplatitelům dramatizaci české filmové klasiky HOŘÍ, MÁ PANENKO v Divadle Jiřího Myrona a inscenaci PŮVABNÉ HOVADO Studia G. A celé předplatné zakončíme v červnu ŠPINARKOU v Divadle Petra Bezruče!

Divadlo je hlavně práce, ale taky radost, když se to povede

28. 2. 2024

Marek Cisovský zná v Komorce bez nadsázky každou píď, k souboru patří od jeho počátku. V čerstvě uvedené inscenaci Děti slunce ztvárňuje roli profesora Protasova. V rozhovoru se zamýšlí nad svou novou postavou, mluví o kapele a vzpomíná na začátky divadla.   Myslíš si, že může dílo autora, jako je Maxim Gorkij, oslovit dnešní lidi? To je otázka spíš pro dramaturga, ale já si myslím, že může. Uvádíme upravenou verzi původní hry osekanou o nános jakési propagandy minulého rež...

Březen bude nabitý!

13. 2. 2024

Zahájili jsem prodej vstupenek na představení konaná v březnu. Kromě stálic v našem repertoáru si můžete své místo pojistit na první reprízy novinky Historka o sv. Magdě Johanny Kaptein.  V rámci akce Noc divadel vás kromě oblíbené hry Režisér od Tomáše Vůjtka čeká bohatý program. V neposlední řadě máte poslední možnost shlédnout milostný příběh dvou básníků Úplné zatmění. V prodeji jsou i vstupenky na duben!