Představení zrušeno

03. 03. 2023

Vážení diváci, je nám to velice líto, ale z důvodu náhlé nemoci se dnešní představení Tohle není Višňový sad ruší. Náhradní termíny jsou již v programu a to 6. a 14. dubna.

Pro vrácení nebo výměnu vstupenek prosím kontaktujte naši pokladní na e-mialové adrese pokladna@divadloarena.cz, nebo na telefonním čísle +420 602 702 120.
Omlouváme se za komplikace a budeme se těšit na vaši příští návštěvu.

První čtená Gagarinovy ulice

4. 4. 2024

Začali jsme zkoušet poslední hru této sezóny Gagarinovu ulici, kterou napsal skotský dramatik Gregory Burke. V režii uměleckého šéfa Ivana Krejčího se budeme nejen skvěle bavit, ale nejspíš dojde i na nějaké to podnětné zamyšlení nad stavem světa, ve kterém žijeme.

Pro nemoc v souboru rušíme DĚTI SLUNCE

28. 3. 2024

Velice se omlouváme všem divákům, kteří mají zakoupené vstupenky na 28. března na inscenaci DĚTI SLUNCE. Představení jsme nuceni pro nemoc v souboru ZRUŠIT. O další postupu vás budeme informovat. Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 15. dubna 2024. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrátit / vybrat si jiný termín př...