Pokladna přes Vánoce uzavřena

18. 12. 2023

Milí diváci, pomalu ale jistě se ladíme do svátečního klidu, a tak bychom vás rádi upozornili, že naše pokladna bude od 25. prosince až do 1. ledna uzavřena.

Mezi 27. a 29. prosincem nás můžete kontaktovat emailem na pokladna@divadloarena.cz, popř. telefonicky na 602 702 120 od 10 do 15 hod.

Pokud byste snad sháněli dárek úplně na poslední chvíli, zastihnete nás osobně ještě od 19. – 22. 12. mezi 15.00–18.30, nebo se můžete obstarat přímo z gauče a pořídit online dárkový poukaz nebo Novoroční předplatné, které je v prodeji až do poloviny ledna.

Divadlo je hlavně práce, ale taky radost, když se to povede

28. 2. 2024

Marek Cisovský zná v Komorce bez nadsázky každou píď, k souboru patří od jeho počátku. V čerstvě uvedené inscenaci Děti slunce ztvárňuje roli profesora Protasova. V rozhovoru se zamýšlí nad svou novou postavou, mluví o kapele a vzpomíná na začátky divadla.   Myslíš si, že může dílo autora, jako je Maxim Gorkij, oslovit dnešní lidi? To je otázka spíš pro dramaturga, ale já si myslím, že může. Uvádíme upravenou verzi původní hry osekanou o nános jakési propagandy minulého rež...

Březen bude nabitý!

13. 2. 2024

Zahájili jsem prodej vstupenek na představení konaná v březnu. Kromě stálic v našem repertoáru si můžete své místo pojistit na první reprízy novinky Historka o sv. Magdě Johanny Kaptein.  V rámci akce Noc divadel vás kromě oblíbené hry Režisér od Tomáše Vůjtka čeká bohatý program. V neposlední řadě máte poslední možnost shlédnout milostný příběh dvou básníků Úplné zatmění. V prodeji jsou i vstupenky na duben!