Pojistěte si místo na dubnových představeních s předstihem!

16. 02. 2023

Skutečně jsme si pospíšili a pustili pro vás do prodeje dubnová představení s předstihem měsíce a půl!

Máte tak jedinečnou šanci zavčasu pořídit lístky na jinak beznadějně vyprodané Úplné zatmění, nebo si vybrat termín některé z našich březnových novinek a vypravit se třeba do Komůrky na inscenaci U snědeného krámu. Nebudou chybět ani reprízy další březnové premiéry Na dotek, kterou si v dubnu budete moci užít např. v nedělní podvečer anebo s anglickými titulky.

Teď už je jen na Vás, co si v dubnu u nás vyberete!

 

 

První čtená Gagarinovy ulice

4. 4. 2024

Začali jsme zkoušet poslední hru této sezóny Gagarinovu ulici, kterou napsal skotský dramatik Gregory Burke. V režii uměleckého šéfa Ivana Krejčího se budeme nejen skvěle bavit, ale nejspíš dojde i na nějaké to podnětné zamyšlení nad stavem světa, ve kterém žijeme.

Pro nemoc v souboru rušíme DĚTI SLUNCE

28. 3. 2024

Velice se omlouváme všem divákům, kteří mají zakoupené vstupenky na 28. března na inscenaci DĚTI SLUNCE. Představení jsme nuceni pro nemoc v souboru ZRUŠIT. O další postupu vás budeme informovat. Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 15. dubna 2024. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrátit / vybrat si jiný termín př...