1+1 na Švejkův návrat!

07. 09. 2022
Ve dvou se to lépe táhne, a to nejen životem nebo do hospody, ale obzvlášť do divadla!

Své o tom ví třeba známý skandalista, spisovatel a bigamista Jaroslav Hašek. Nechceme vás však navádět k polyamorii (jakkoliv to může být dnes trendy), tak vás místo toho raději budeme navádět k tomu, ať vezmete svoji manželku či manžela (ať už jich máte, kolik chcete), partnerku / partnera, rodiče nebo jakéhokoliv jiného parťáka a vyrazíte s ním do Arény na Švejkův návrat!
 
V září máte totiž jedinečnou šanci dorazit na Švejka ve 2 za cenu 1! Při online rezervaci míst na kteroukoliv z repríz 9., 14. nebo 22. září prosím napište zároveň email na pokladna@divadloarena.cz s číslem vaší rezervace a naši pokladní Vám upraví cenu. Lístky samozřejmě můžete rezervovat i osobně u nás v pasáži nebo telefonicky na 602 702 120.

Únor bude nabitý!

1. 2. 2023

Dnes nám začal poslední zimní měsíc a doufejme, že tomu bude odpovídat i počasí. Nicméně kde byste se mohli zahřát lépe než u nás v divadle? Příležitostí k tomu bude rozhodně dost!

Úplné zatmění jako konflikt vášnivé lásky a vzájemné nesnesitelnosti

17. 1. 2023

První letošní premiérou v KS Aréna je hra Christophera Hamptona ÚPLNÉ ZATMĚNÍ z roku 1967 líčící důvěrný vztah mladičkého Arthura Rimbauda a Paula Verlaina. Tento osudový vztah trval rok, během něhož spolu žili v Paříži, Bruselu a Londýně, aby se pak už nikdy nesetkali.