1+1 na Švejkův návrat!

07. 09. 2022
Ve dvou se to lépe táhne, a to nejen životem nebo do hospody, ale obzvlášť do divadla!

Své o tom ví třeba známý skandalista, spisovatel a bigamista Jaroslav Hašek. Nechceme vás však navádět k polyamorii (jakkoliv to může být dnes trendy), tak vás místo toho raději budeme navádět k tomu, ať vezmete svoji manželku či manžela (ať už jich máte, kolik chcete), partnerku / partnera, rodiče nebo jakéhokoliv jiného parťáka a vyrazíte s ním do Arény na Švejkův návrat!
 
V září máte totiž jedinečnou šanci dorazit na Švejka ve 2 za cenu 1! Při online rezervaci míst na kteroukoliv z repríz 9., 14. nebo 22. září prosím napište zároveň email na pokladna@divadloarena.cz s číslem vaší rezervace a naši pokladní Vám upraví cenu. Lístky samozřejmě můžete rezervovat i osobně u nás v pasáži nebo telefonicky na 602 702 120.

Pojistěte si místo s předstihem!

6. 12. 2023

Máte tak jedinečnou šanci zavčasu pořídit lístky na jinak beznadějně vyprodané Úplné zatmění, nebo si vybrat vhodný termín na lednovou novinku „revoluční“ drama Děti slunce od Maxima Gorkého. V lednu se také naposledy vypravíme do Komůrky na derniéru inscenace Zápas o generála. Nebudou chybět ani reprízy s anglickými titulky her Kočka v oreganu a nebo lednové premiéry Děti slunce. Teď už je jen na Vás, co si v lednu u nás vyberete!

Hledáme grafika/produkčního

15. 11. 2023

Máš rád/a kulturu, divadlo a láká tě práce v zákulisí kulturní instituce? Máš zkušenosti s divadelním provozem a nebojíš se popustit uzdu své fantazii? Pak hledáme právě tebe! Náplň práce: vytvářet a udržovat brandovou vizuální identitu našeho divadla, připravovat grafické návrhy pro online a offline marketing (akce, letáky, plakáty, katalogy, stories, newslettery atp.) dělat animace i videa, pracovat v programu Affinity zajištění praktických produkčních činností, spolupracovat s obchodně-marketingovým oddělením a další...