1+1 na Švejkův návrat!

07. 09. 2022
Ve dvou se to lépe táhne, a to nejen životem nebo do hospody, ale obzvlášť do divadla!

Své o tom ví třeba známý skandalista, spisovatel a bigamista Jaroslav Hašek. Nechceme vás však navádět k polyamorii (jakkoliv to může být dnes trendy), tak vás místo toho raději budeme navádět k tomu, ať vezmete svoji manželku či manžela (ať už jich máte, kolik chcete), partnerku / partnera, rodiče nebo jakéhokoliv jiného parťáka a vyrazíte s ním do Arény na Švejkův návrat!
 
V září máte totiž jedinečnou šanci dorazit na Švejka ve 2 za cenu 1! Při online rezervaci míst na kteroukoliv z repríz 9., 14. nebo 22. září prosím napište zároveň email na pokladna@divadloarena.cz s číslem vaší rezervace a naši pokladní Vám upraví cenu. Lístky samozřejmě můžete rezervovat i osobně u nás v pasáži nebo telefonicky na 602 702 120.

Hledáme produkční(ho)!

17. 9. 2022

Máš rád/a kulturu, divadlo a láká tě práce v zákulisí kulturní instituce? Máš zkušenosti s divadelním provozem a nebojíš se komunikovat s lidmi? Pak hledáme právě tebe!

Když dva herci zápasí o jednu roli

12. 9. 2022

Redaktorka Magazínu Artikl Petra Kupcová, která na Zápas o generála psala i recenzi, se ještě před začátkem nové sezóny spojila s Markem Cisovským a Vlastimilem Burdou a vyzpovídala je nejen na téma, jaké to je, dělit se společně o ztvárnění téže osobnosti.