1+1 na Švejkův návrat!

07. 09. 2022
Ve dvou se to lépe táhne, a to nejen životem nebo do hospody, ale obzvlášť do divadla!

Své o tom ví třeba známý skandalista, spisovatel a bigamista Jaroslav Hašek. Nechceme vás však navádět k polyamorii (jakkoliv to může být dnes trendy), tak vás místo toho raději budeme navádět k tomu, ať vezmete svoji manželku či manžela (ať už jich máte, kolik chcete), partnerku / partnera, rodiče nebo jakéhokoliv jiného parťáka a vyrazíte s ním do Arény na Švejkův návrat!
 
V září máte totiž jedinečnou šanci dorazit na Švejka ve 2 za cenu 1! Při online rezervaci míst na kteroukoliv z repríz 9., 14. nebo 22. září prosím napište zároveň email na pokladna@divadloarena.cz s číslem vaší rezervace a naši pokladní Vám upraví cenu. Lístky samozřejmě můžete rezervovat i osobně u nás v pasáži nebo telefonicky na 602 702 120.

Vyhlížíme Rok plný krás a ošklivosti

14. 5. 2024

Dramaturgický plán na novou sezónu je na světě a mimo jiné to znamená, že už je na čase si pojistit si své oblíbené místo v sále s předstihem! Z čeho můžete v rámci předplatného vybírat v Roce plného krás a ošklivostí?

Změna programu do konce sezony

7. 5. 2024

Vážení diváci, je nám to velice líto, ale z organizačních důvodu jsme byli nuceni udělat pár změn v programu na květen a červen. Věnujte sekci program zvýšenou pozornost! Děkujeme za pochopení! Vstupenky je možné vrátit či vyměnit, avšak nejpozději do 24. června 2024. Kvůli vrácení nemusíte k nám na pokladnu chodit osobně, stačí napsat email na adresu pokladna@divadloarena.cz a přiložit fotku/sken vašich vstupenek a připsat číslo účtu, kam chcete peníze vrá...