Čechovovské soirée

doprovodný program se z technických důvodů 19/10 neuskuteční
Nejbližší představení
Nejsou žádná plánovaná představení.

 

Navštivte naši Komůrku a užijte si netradiční podvečer ve společnosti Čechovových postav tak, jak jste je určitě ještě nezažili!

 

V 17 hod. se dveře naší Komůrky otevřou dekadentnímu večírku, který by ani sám Čechov lépe nenapsal!

 

V 17.30 začneme s čechovovskou variací na dnes oblíbené pub-kvízy, i když v tomhle případě samozřejmě půjde o zábavnou salonní vědomostní soutěž na úrovni. Připravili si ji totiž pro vás Olga Prozorovová s Kulyginem a pozvali svoje známé i z dalších Čechovových her.

Soutěžit se bude o zajímavé ceny, proto činí startovné pro kvízové soutěžící 50 Kč (platí se na místě). Můžete tvořit týmy o max. 5 členech, ale pokud nemáte vlastní tým, vůbec to nevadí, protože můžete soutěžit jednak sólově a jednak se může stát, že se k vám připojí nějaký z našich čechovovských hostů. Každopádně doporučujeme hlásit se (ideálně po celých týmech) předem na email sylvie.vujtkova@divadloarena.cz, protože kapacita je značně omezená a večírky u Prozorovových jsou vyhlášené! Do emailu stačí napsat, kolik vás v týmu bude a nějaké kontaktní jméno, abychom vám drželi místa.

 

Po vědomostmi a zajímavostmi nabitém začátku večera budeme pokračovat trochu odpočinkověji. Protože se jedná o doprovodný program k chystané premiéře Tohle není Višňový sad, domluvili jsme se, že v tomhle případě se toho Višňového sadu přeci jen dočkáte, a tak přibližně v 19.00 začne promítání záznamu naší inscenace Višňového sadu s Alenou Sasínovou-Polarczyk v hlavní roli.

 

Po celou dobu bude samozřejmě otevřený bar (ostatně občerstvovat se budete moct i v průběhu samotného kvízu i promítání), a pakliže nebudete přímo soutěžit, vstup je zdarma.

 

➔ více
thumbnail
Nejbližší představení
Nejsou žádná plánovaná představení.
Délka představení
150 min.