V Komorní scéně Aréna končí sezóna Rok naděje bez naděje

15. 6. 2011

Tisková zpráva :
V měsíci červnu 2011 se v Komorní scéně Aréna uskuteční dvě derniéry. Ve středu 15. června odehraje soubor poslední představení inscence T.Róžewicze Bílé manželství. Posledním představením sezóny, nazvané Rok naděje bez naděje bude derniéra hry Williama Shakespeara Sen noci svatojánské. V roce 2004 přivedl tuto inscenaci na jeviště staré Arény režisér Ivan Krejčí. Od premiéry soubor Komorní scény Aréna odehrál 87 repríz a derniéra bude 88 představením. V hlavních rolích se v průběhu osmi let vystřídalo několik hereckých hvězd, například Lucie Žáčková, současná členka činohry pražského Národního divadla. V pondělí 27. června uvidíme naposledy na jevišti Komorní scény Aréna hosty Kristýnu Janáčkovou a Ondřeje Veselého. Představením Sen noci svatojánské Komorní scéna Aréna otevírala v září roku 2005 své nové divadlo v budově Knihovny města Ostravy.
Všechno jednou končí, ale každý konec je začátkem něčeho nového, dalšího. V Komorní scéně Aréna končí Rok naděje bez naděje a přichází sezóna nová s názvem Rok nových nadějí. Než pozveme naše diváky na české premiéry příští sezóny, čeká náš soubor ještě několik pracovních povinností. Letos se poprvé herci Komorní scény Aréna připojí k doprovodnému programu festivalu Colours of Ostrava a to inscenací Brýle Eltona Johna, které odehrají za zvýhodněné vstupné v pátek 15. července v 21:00 hodin a v sobotu 16. července ve 14:00 a v 21:00 hodin.
A než se rozběhne příští sezóna čeká soubor Komorní scény Aréna zájezd na VI. ročník mezinárodního festivalu židovské kultury do Sopot v Polsku s inscenací G. Taboriho Jubileum.

Renáta Huserová
 

V Komorní scéně Aréna končí sezóna Rok naděje bez naděje