Můžete s námi počkat do podzimu nebo zrušit zbytek svého předplatného

18. 4. 2020

Ve světle nových informací ohledně plánovaného uvolňování karanténních opatření dohraje divadlo Komorní scéna Aréna neodehraná představení předplatného pro všechny předplatitelské skupiny v září a říjnu 2020. Je možné, že termíny představení nebudou odpovídat původním dnům v týdnu. Budeme moc rádi, pokud vytrváte a do podzimu s námi počkáte.

Chápeme však, že je přesun programu významná změna podmínek, předplatitelům proto nabízíme možnost zbytek svého předplatného zrušit. V tom případě budeme vracet poměrnou část ceny předplatného za představení, která předplatitelé nemohli do konce června 2020 navštívit. Možnou výši ceny, kterou bychom za zrušené předplatné vraceli, najdete v tabulce níže. Formulář pro vracení vstupného je zde: http://bit.ly/vracení-vstupného-komorní-scéna-aréna


 

Prodej předplatného na novou sezónu už v dubnu

Novou sezónu 2020/2021 už pro vás máme připravenou a věříme, že ji zahájíme v plné kapacitě. Vše o nových premiérách a předplatitelských skupinách se dozvíte v nejbližších dnech. Předplatné na sezónu 2020/2021 bude v prodeji už v průběhu dubna.

 

Můžete s námi počkat do podzimu nebo zrušit zbytek svého předplatného