PRÁCE!!!
Komorní scéna Aréna hledá nejlepšího marketéra. Člověka, který se nám bude starat o marketing a PR. Připraví texty, nasdílí fotky, udělá rozhovor, domluví se s grafikem, zařídí promo v televizi, vymyslí, jak prodat víc abonentek... prostě se postará o to, aby všichni věděli, že v Aréně se dělá skvělé divadlo.
Co potřebujeme?
Náplň práce:
Co nabízíme? Smysluplnou a kreativní práci v nejlepším divadle. Nástup? Třeba hned, nebo podle toho, jak se domluvíme. Peníze? Na divadlo tak akorát (9. platová třída – podle praxe 20-25 tis. Kč). Práce na HPP s flexibilní pracovní dobou.
Zní Vám to dobře? Pošlete své personálie a CV na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 22. dubna. Ozveme se!