Vážení diváci,

28. 6. 2018

i když se letos počasí tváří letně už od dubna, prázdniny doopravdy začínají až teprve teď. Letošní Rok srozumitelných nedorozumění byl pro Komorní scénu Aréna opět rokem velmi úspěšným.

Do světa jsme poslali čtyři nové inscenace, z toho jednu českou premiéru v podobě úspěšné a stále vyprodané Chacharije, zúčastnili jsme se několika prestižních mezinárodních festivalů a opět jsme získali ocenění Divadlo roku. Byli jsme tak znovu vyhlášeni nejlepším divadlem v České republice, přičemž letos je tomu tak již počtvrté.

Ale co by byly všechny ceny světa bez Vás, našich diváků, těch, pro které podstupujeme všechno úsilí, a na kterých nám záleží nejvíc.

Dovolte, abychom Vám poděkovali za Váš neutuchající zájem i za Vaše pozitivní reakce jak v sále našeho divadla prostřednictvím potlesku, tak třeba i na sociálních sítích či webových stránkách.

Děkujeme, že k nám chodíte, že nás sledujete, že s námi prožíváte naše příběhy a úspěchy. Přejeme Vám krásné prázdniny a těšíme se na Vás v září, v Roce rozkvetlých mandragor.

Vaše

Komorní scéna Aréna

 

Vážení diváci,