Tisková zpráva k předplatnému - ROK SLADKÝCH POKUŠENÍ

9. 5. 2012

Komorní scéna Aréna zahajuje prodej nového předplatného


Komorní scéna Aréna zahajuje od pondělí 14. května 2012 prodej předplatného na sezónu 2012 – 2013.
Nová sezóna ponese název Sezóna sladkých pokušení a diváci budou mít možnost během ní na nejmenším ostravském jevišti shlédnout čtyři premiéry.
Tou první bude Plešatá zpěvačka Eugène Ionesca v režii Grzegorze Kempinského z Teatru Śląskiego v Katowicích, následovat budou Hráči N. V. Gogola v režii uměleckého šéfa KSA, Ivana Krejčího.
Na jaře bude mít premiéru hra Arnošta Goldflama Ženy a panenky, ve které se v režii Viktorie Čermákové objeví pouze dámská část souboru a sezónu uzavře česká premiéra hry Ludmily Ulické Ruská zavařenina v režii Ivana Rajmonta.
Komorní scéna Aréna od příští sezóny přichází s několika předplatitelskými novinkami, které by ráda svým abonentům nabídla. První z nich je vytvoření skupiny dopoledního předplatného pro ty z diváků, kteří nemohou či nechtějí navštěvovat divadelní představení ve večerních hodinách. Tato skupina bude určena především pro studenty vysokých škol, rodiče na rodičovské dovolené nebo seniory. Rodiče s dětmi mohou využít hlídání dětí po dobu představení v Monty scéně na Černé louce.
Hlavní novinkou v Aréně ale bude zavedení tzv. kupónového předplatného. Diváci budou mít možnost zakoupit si tzv. kupónovou knížku a díky ní si sami volit, které inscenace a kdy navštíví. Kuponové předplatné vychází vstříc všem těm divákům, kteří upřednostňují větší míru svobody při rozhodování o návštěvě
 

Tisková zpráva k předplatnému - ROK SLADKÝCH POKUŠENÍ