Program - list podrobný

1Ne
2Po
3Út
4St
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:35
Mimo předplatné
5Čt
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 20:00
Mimo předplatné
6
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
Mimo předplatné
7So
8Ne
9Po
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
11:00 - 13:20
D2
10Út
11St
12Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
11:00 - 13:05
Festival Divadlo, Plzeň
13
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
17:00 - 19:20
Mezinárodní festival umění Trans/Misie, Košice
14So
15Ne
16Po
17Út
16:00 - 18:00
Vstup volný
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
18St
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
19Čt
20
21So
22Ne
23Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:00
Mimo předplatné
24Út
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:20
Mimo předplatné
25St
26Čt
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
27
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
28So
29Ne
30Po
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatné
1Út
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:35
Mimo předplatné
2St
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 20:00
Mimo předplatné
3Čt
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
4
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatné
5So
6Ne
7Po
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
8Út
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:00
Mimo předplatné
9St
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:20
Mimo předplatné
10Čt
11
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
10:00 - 12:20
Pro školy
12So
13Ne
14Po
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 12:15
Mimo předplatné
15Út
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
16St
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Zadané představení
17Čt
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Zadané představení
18
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 20:00
Mimo předplatné
19So
20Ne
21Po
22Út
23St
24Čt
25
26So
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:00
PREMIÉRA
27Ne
28Po
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:00
Mimo předplatné
29Út
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:05
AÚt
30St
31Čt
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:00
BČt
1
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 11:35
Pro školy
2So
3Ne
Tracy Letts/Jiří Pokorný
19:30 - 21:30
festivalové představení - OSTRAVA V PRAZE
4Po
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
19:30 - 21:10
festivalové představení - OSTRAVA V PRAZE
5Út
6St
7Čt
17:00 - 20:00
VERNISÁŽ VÝSTAVY
8
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
19:00 - 20:40
festival Divadel Moravy a Slezska - Český Těšín
9So
10Ne
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:00
BNe - do 15 let nevhodné
11Po
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
18:30 - 20:30
BPo
12Út
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
ABENDKL
13St
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
zadané představení
14Čt
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:00
BČt 2 - do 15 let nevhodné
15
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
APá
16So
Viliam Klimáček/Ivan Krejčí
18:30 - 20:00
sametOVA!!! 1989–2019, NOC DIVADEL - všechna místa jsou již rezervována, ale přijďte, usadíme vás
20:00 - 21:30
sametOVA!!! 1989–2019, NOC DIVADEL - místa si rezervujte
17Ne
18Po
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
11:00 - 13:05
Pro školy
19Út
20St
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
19:00 - 21:15
Zájezdové představení
21Čt
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
9:30 - 11:45
Zájezdové představení
22
23So
24Ne
25Po
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
19:30 - 21:30
Pražský divadelní festival německého jazyka
26Út
27St
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
15:30 - 17:10
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
28Čt
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
10:30 - 13:00
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
29
Viliam Klimáček/Ivan Krejčí
11:00 - 12:30
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
zadané představení
30So
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
10:30 - 12:15
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
1Ne
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
18:30 - 20:10
BNe
2Po
3Út
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
zadané představení
4St
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 20:00
zadané představení
5Čt
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:00
Mimo předplatné
6
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
10:00 - 11:40
Pro školy
19:00 - 21:00
Evangelický kostel v Ostravě / VSTUPENKY POUZE K STÁNÍ
7So
8Ne
9Po
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:10
BPo - do 15 let nevhodné
10Út
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatné
11St
12Čt
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 11:35
Pro školy
13
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:05
APá
14So
15Ne
16Po
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:35
Mimo předplatné
17Út
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
AÚt
18St
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:10
BSt - do 15 let nevhodné
19Čt
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 12:35
D1
20
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
18:30 - 20:10
BPá
1St
2Čt
3
4So
5Ne
6Po
7Út
8St
9Čt
10
11So
Torben Betts/Petr Svojtka
18:30 - 21:00
PREMIÉRA
12Ne
13Po
Torben Betts/Petr Svojtka
18:30 - 21:00
Mimo předplatné
14Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 13:15
D2
15St
Torben Betts/Petr Svojtka
18:30 - 21:00
BSt
16Čt
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
10:00 - 11:40
Pro školy
17
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
Derniéra
18So
19Ne
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 21:15
NNe
20Po
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 21:30
Mimo předplatné
21Út
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 20:00
AÚt
22St
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:05
NSt
23Čt
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Jankovcová
18:30 - 20:10
BČt 2
24
Lucius Apuleius/Pavel Gejguš
18:30 - 21:10
BPá 2
25So
26Ne
27Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:00
Zadané představení
28Út
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 11:35
Pro školy
29St
30Čt
31
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:20
Mimo předplatné